Į.k.195008119; Filaretų g. 3, Vilnius
rastine@pvileisis.vilnius.lm.lt Tel.: (8 5) 2153657
MokyklaBendruomenėUgdymo procesasMokomieji dalykaiVeiklaInformacija apie uniformas ProjektaiPasiekimai Priėmimas į mokykląMaitinimasLabdaros ir paramos fondasBibliotekaGalerijaArchyvasKontaktai
Anglų kalba
Vokiečių kalba
Rusų kalba
Prancūzų kalba
Lietuvių kalba
Informacinės technologijos
Istorija
Fizika
Technologijos
Geografija
Matematika
Muzika
Kūno kultūra
Biologija
Lietuvių kalba
2016-02-05
Penktadienį, sausio 29-ą dieną, paskutinę Lietuvių kalbos savaitės dieną, vyko tradicinė Knygų mugė. 5-8 klasių mokiniai už simbolinę kainą pardavinėjo arba keitėsi iš namų atsineštomis perskaitytomis knygomis. Mugė šurmuliavo per ilgąsias pertraukas. Kitais metais šiame renginyje pareiškė norą dalyvauti ir pradinių klasių mokiniai.

2016-02-05

       Lietuvių kalbos savaitei įpusėjus, sausio 28 d., mūsų mokykloje svečiavosi poetė, sveikos gyvensenos puoselėtoja Laima Petronienė. Ji ne tik papasakojo apie save, pristatė  savo kūrybą, bet ir vedė edukacinį užsiėmimą „Auginkime gerumo daigą“.

       Susitikimo pradžioje poetė mokiniams pateikė  kūrybinę užduotį, o kad kūrybinės galios  išlaisvėtų, pasiūlė pabendrauti džumandžuku kalba. Tad netrukus puikios emocijos ir gera nuotaika atvėrė kelią tarpusavio supratimui, norui pasidalinti ne tik poetiniu žodžiu, bet ir gilesnėmis įžvalgomis. Kūrėja padeklamavo mokiniams keletą eilėraščių ir išsakė mintį, jog poezijos tikslas – paliesti žmogaus širdį, atverti sielą. Ir jeigu eilės padeda nors vienam žmogui pasijusti geriau, tai yra prasminga veikla. Svarbiausia skleisti gerumą, neužgniaužti saviraiškos. Net liūdesys padeda sukurti kažką gražaus, tik reikia išlaukti... Paskatino moksleivius kurti eiles, nurodė, kur jas galima publikuoti.

       Poema apie grūdelį tarsi įvedė mokinius į edukacinį užsiėmimą, kurio metu poetė paaiškino apie minčių galią, garso svarbą. Taip pat nurodė, kokių taisyklių  reikia laikytis,  norint tapti laimingam bei  pateikė praktiškų pratimų, kurie padeda,  kai apninka nuovargis ir sutrinka gyvenimo ritmas.  Ne tik pateikė moksleiviams klausimus, kurie skatina susimąstyti  apie gyvenimo tikslus bei pasirinkimus, bet ir pasiūlė pažiūrėti filmą, kuris tai atskleidžia. Netgi namų darbų nepamiršo skirti!  Užsiėmimo pabaigoje visus nustebino poetės Laimos dainuojantis dubuo ir gongo vibracijos – instrumentai, kurie lyg užtvirtino visa tai, kas buvo išsakyta ir išgirsta.

2016-02-05

Sausio 25-ą dieną visi mokyklos mokiniai buvo pakviesti rašyti  dailyraštį „Rašom“. Dailyraštis rašomas ranka, rašytinėmis raidėmis rašaliniu parkeriu mėlynu rašalu. Korektūros priemonėmis (juostelėmis, pieštukais, tepikliais ir pan.) naudotis nebuvo galima.

Dailyraščio konkurso vertinimo komisija, vertindama dailyraštį, atsižvelgė į teksto išdėstymą, rašto aiškumą ir tolygumą, darbo estetiką,atidumą ir kalbos taisyklingumą (darbas su klaidomis ar neatitinkantis pateikto rašyti teksto  nebuvo vertinamas).

Komisija, sudaryta iš lietuvių kalbos mokytojų, savo nuožiūra išrinko geriausius darbus ir išsiuntė juos į NACIONALINĮ VINCO KUDIRKOS DAILYRAŠČIO KONKURSĄ „Rašom!“

Atrinktų darbų autoriai: Gabija Adelė Mandeikaitė , Emilija Palionytė ,Vaiva Zaleckaitė, Bitė Deksnytė, Nikolė Marija Tomaševičiūtė, Vilija Sviderskytė, Ugnė Rimkevičiūtė, Kamilė Jasaitytė,Vėja Sovaitė.

2016-02-05

2016-01-26 dieną Vilniaus „Minties“ gimnazijoje vyko miesto 5-8 klasių mokinių Meninio skaitymo konkursas. Mūsų mokyklai atstovavo 6e klasės mokinė URTĖ GINELEVIČIŪTĖ( mokytoja L. Misiuvienė) ir 8m1 klasės mokinė SAULĖ GEDMINTAITĖ( mokytoja D. Švažienė). 3-ios vietos laimėtoja laimėtoja tapo SAULĖ GEDMINTAITĖ. Tai puikus pasiekimas, nes susirungė net 69 skaitovai iš įvairių Vilniaus miesto mokyklų, o juos vertino vertino autoritetinga komisija: Birutė Mar- aktorė ir režisierė, A. Kazanavičius - Vilniaus Jaunimo teatro aktorius, T. Dirgėla- rašytojas, I. Kanišauskaitė- lietuvių kalbos mokytoja ekspertė.

 

2016-02-05

Petro Vileišio progimnazijoje vyko lietuvių kalbos metodinės grupės renginių savaitė

Sausio 25-ą dieną  lietuvių kalbos renginių savaitę pradėjo 5-7 klasių jaunieji kūrėjai, kurie per  3-ią pamoką aplankė pradinių klasių mokinius ir jiems skaitė savo sukurtas pasakas, legendas, eilėraščius. Kūrėjų buvo gausus būrys: Augustė Marija Jakimavičiūtė-7t ,Ieva Andrulytė-7t,  G. Krevnevičiūtė-5a1,Vaiva Sasnauskaitė-5a1,R. Gorodeckis-6v  ,A. Klimaševskytė-6m  ,  K. Runovičiūtė-6m, U. Narūnaitė-6v  ,mokinė, Ieva Martusevičiūtė-6e,Maja Ivaškevičiūtė-5m,Eglė Jocytė-5m,Beatričė Miklašavičiūtė-5m,
Miglė Zajarskytė-5m,Viktorija Jusevičiūtė- 5m, GlorijaKlimukaitė-5av,Austėja Radvilaitė-5av,Fausta Lukošiūtė-5av
Renginį organizavo mokyklos bibliotekininkės G. Overlingienė ir I. Jucienė.
Pradinukai labai atidžiai ir noriai  klausėsi, tikimės, kad šis renginys taps tradiciniu.

2016-01-20

2016 sausio 18-ą dieną mūsų progimnazijoje vyko 5-8 klasių mokinių Meninio skaitymo konkursas, skirtas garsaus literato, politiko, visuomenininko Petro Vileišio 165-osioms metinėms paminėti. Renginį organizavo lietuvių kalbos mokytojų metodinė grupė.

„Apglėbk ir priglausk išnešiotą žodį...

Tada žinosi, kas ten slepiasi-

Kokie lobiai, kokios paslaptys“- tokiais žodžiais renginio vedėjai, 8m1 klasės mokiniai Vilija ir Jonas, pradėjo konkursą. Priminę P. Vileišio nuopelnus puoselėjant lietuvišką žodį, vedėjai pristatė konkurso komisiją- lietuvių kalbos mokytojas R. Kairienę, L. Misiuvienę, R. Taučienę, D. Švažienę. Komisijos narių laukė nelengvas darbas- net iš 27 skaitovų išrinkti geriausius.

Konkurso dalyviai buvo puikiai pasiruošę, skaitė įvairius lietuvių autorių tekstus, stengėsi aiškiai ir suprantamai klausytojui perteikti pasirinkto kūrinio mintį, temą, idėją. Gal ne visiems sekėsi emociškai paveikti klausytoją, įveikti jaudulį.

Komisijos nariams pasitarus buvo paskelbti konkurso nugalėtojai.

  • 1-a vieta buvo paskirta net dviem mokinėms: 8m1 klasės mokinei Saulei Gedmintaitei ir 6e klasės mokinei Urtei Ginelevičiūtei. Mokinėms konkursui padėjo pasiruošti jų lietuvių kalbos mokytojos D. Švažienė ir L. Misiuvienė. Abi mergaitės atstovaus mūsų mokyklai Vilniaus miesto Meninio skaitymo konkurse.
  • 2-a vieta atiteko 8m1 klasės mokinei Dainorai Kizytei ( mokytoja D. Švažienė).
  • 3-a vieta paskirta 5m klasės mokinei Brigitai Drazdauskaitei ( mokytoja R. Kairienė).

Meninio skaitymo konkursas skatina mokinius domėtis literatūra, ugdo mokinių kūrybiškumą, puoselėja mokinių meninio žodžio suvokimą ir raišką.


2015-04-10
2015 m. kovo 10 dieną po renginio, skirto Lietuvos Nepriklausomomybės atkūrimo 25-mečiui, Asta Druskienė Klingienė, sausio 13-ąją žuvusio prie LRT bokšto Virginijaus Druskio našlė, progimnazijos bibliotekai padovanojo Juozo Girdvainio parašytą ir Vilniaus „Versmės“ leidykloje išleistą knygą „Dainuojanti revoliucija Vilniaus barikadose“. Skaityti plačiau.


2015-03-10 
Sveikiname 6t klasės mokinę Augustę Mariją Jakimavičiūtę, Nacionaliniame Vinco Kudirkos konkurse „Rašom! 2015“  laimėjusią antrąją vietą.


2015-02-05

Lietuvių kalbos savaitė 2015 m., skirta  Antano Baranausko 180-osioms gimimo metinėms

Meninio skaitymo konkursas

Lietuvių kalbos savaitę pradėjome š.m. sausio 19 d. Meninio skaitymo konkursu 5-8 kl. Pirmąją vietą laimėjo 8v kl. mokinys Kasparas Karklys (vyresn. lietuvių k. mokytoja Rasa Kairienė), antroji vieta – 5m klasės mokinei Gretai Kavoliūtei (mokytoja Rita Lodaitė), trčioji vieta – Nikolei Tomaševičiūtei (lietuvių k. mokytoja metodininkė Lina Misiuvienė).

Sveikiname 8v klasės mokinį Kasparą Karklį, š.m. sausio 28 d. Vilniaus miesto mokinių meninio skaitymo konkurse laimėjusį trečiąją vietą!

Susitikimas su rašytoju Vytautu Račicku

Š.m. sausio 28 d. mokykloje svečiavosi vienas mylimiausių vaikų rašytojų Vytautas Račickas. Mokiniai turėjo galimybę išgirsti autoriaus pasakojimų apie save, kūrybos procesą, pabendrauti su rašytoju,  užduoti klausimų, įsigyti knygų su autoriaus autografu. Rašytojui padėkojome už morališkai prasmingas gyvenimo tiesas, įdomias istorijas, nuostabaus knygų pasaulio atvėrimą mokiniams.

Iš tautosakos lobyno

Viena iš svarbiausių lietuvių literatūros ištakų – tautosaka. Ji ne tik žavi mus savo lyriškumu, atskleidžia daug iš pirmo žvilgsnio nesuvokiamų paslapčių, bet ir parodo mūsų senolių viltis ir svajones, išryškina paprastą, natūralų kūrybos grožį bei estetiškumą. Tad nenuostabu, kad  Lietuvių kalbos savaitės metu viena diena buvo skirta liaudies kūrybai.     

Ketvirtadienį, sausio 29 d., mūsų mokyklos  Aktų salėje vyko renginys „Iš tautosakos lobyno“. 5–8 kl. moksleiviai dainavo lietuvių liaudies dainas, grojo birbyne, kanklėmis ir kitais muzikos instrumentais. Taip pat parengė lietuvių liaudies sakmių inscenizacijas. Ypač nuotaikingą sakmių pynę scenoje pademonstravo 8 v kl. mokiniai: M. Baranauskaitė, A. Marcinkutė, E. Lapinskaitė, G. Sruogaitė, I. Vasarytė, K. Karklys, G. Kerpiškis, M. Parnarauskas, D. Valavičius. Jų parengta inscenizacija „Sakmių skrynią pravėrus“ pralinksmino žiūrovus. Neatsitiktinai Vilniaus J. I. Kraševskio gimnazijoje vykusiame Sakmių inscenizacijų konkurse už minėtą pasirodymą vertinimo komisija, kuriai vadovavo etnologė G. Kadžytė, skyrė Linksmiausio ir muzikaliausio vaidinimo nominaciją. Na,  o mūsų mokyklos žiūrovai irgi negailėjo plojimų.

Taigi šis tautosakos renginys suteikė ne tik malonių akimirkų, bet ir leido pajusti senosios, dažnai nepelnytai užmirštos liaudies kūrybos dvasią.

Knygų mugė

Penktadienį, sausio 30 d., per ilgąsias pertraukas mokyklos trečiojo aukšto koridoriuje šurmuliavo Knygų mugė. Perskaitytas, bet dar puikiai atrodančias knygas ar žurnalus pardavinėjo įvairių klasių moksleiviai. Entuziastingai buvo nusiteikę penktokai, kuriems ši knygų mugė buvo pirma, bet suteikė neišdildomų įspūdžių. Prekybininkai siūlė pirkti įvairiausių knygų ir žurnalų. Ne viena knyga buvo ypač svarbi – iš rekomenduojamų perskaityti knygų sąrašo. O nusipirkti jas galėjai tikrai nebrangiai: už 1, 2 ar 3 eurus. Vienus prekiautojus aplankė didesnė, kitus mažesnė finansinė sėkmė, bet naudingos patirties netrūko. 5a1 kl. moksleivis A. Švetkauskas džiaugėsi pardavęs knygų net už 19 eurų. U. Motiekaitytė ir B. Bute bei A. Michnovičiūtė  taip pat nenusivylė, nes pardavė visai nemažai leidinių, kurie namuose tik vietą užėmė. Patenkinti prekiautojai sakė kaupsią knygas ir kitų metų prekybai.

Na, o 7t kl. mokinys M. Dagys buvo ypač rimtai pasiruošęs Knygų mugei. Jis pakabino nemažą reklaminį plakatą, mat atnešė parduoti visiškai naują leidinį, ką tik iš leidyklos išėjusią knygą „Pasakos Vaiko Gyvenime“, kurios autorės yra jo močiutė ir mama. Moksleivis džiaugėsi, nes  pardavė septynis knygos egzempliorius.

Ne vienam moksleiviui Knygų mugė buvo labai naudinga, tad belieka laukti  kitų metų renginių.  
 

2014-11-07

UGDYMO PLĖTOTĖS CENTRO

PROJEKTAS „PEDAGOGŲ KVALIFIKACIJOS TOBULINIMO IR PERKVALIFIKAVIMO SISTEMOS PLĖTRA (III ETAPAS)“,

SFMIS NR. VP1-2.2.-ŠMM-02-V-01-010

Vilniaus Petro Vileišio progimnazijos  lituanistai,  2014 – 2015 m.m dalyvaudami Ugdymo plėtotės centro projekte „Pedagogų kvalifikacijos tobulinimo ir perkvalifikavimo sistemos plėtra (III etapas)“, vyksta į pedagogų  stažuotes tautinių mažumų mokyklose. Ilgalaikių stažuočių tikslas – skatinti tautinių mažumų bei mokyklų, veikiančių daugiakultūrėje aplinkoje, ir mokyklų, teikiančių ugdymo programas valstybine kalba aplinkoje, bendradarbiavimą ir suteikti realią galimybę patyrusiems mokytojams keistis patirtimi.

2014 m. rugsėjo – lapkričio mėn. Vilniaus Petro Vileišio progimnazijos vyresn. mokytoja Rasa Kairienė išvyko į stažuotę Vilniaus Juzefo Ignacijaus Kraševskio gimnazijoje, lietuvių kalbos mokytoja metodininkė  Lina Misiuvienė  deleguota į Vilniaus r. Mickūnų vidurinę mokyklą. Vilniaus Petro Vileišio progimnazijoje profesines kompetencijas tobulina stažuotoja Irena Pročuchanova iš Vilniaus r. Rudaminos Ferdinando Ruščico gimnazijos. 

2015 m. kovo – gegužės mėn. į pedagogų ilgalaikes stažuotes vyks Vilniaus Petro Vileišio progimnazijos vyresn. mokyt. Rima Taučienė ir Nijolė Stankevičienė.

2014-02-03

Lietuvių kalbos savaitė 2014 m.
Sausio 27-31 d. mūsų mokykloje vyko Lietuvių kalbos savaitė, skirta Kristijono Donelaičio 300-osioms gimimo metinėms paminėti.
5-8 klasių moksleiviai kūrė plakatus, iliustracijas pagal K. Donelaičio „Metų“ ištraukas ir savo kūrybiniais darbais  papuošė mokyklą.
 
Savaitės metu vyko šie renginiai:
1.   Dailyraščio konkursas „Rašom“. Dalyvavome jau ketvirtus metus iš eilės organizuojamame  nacionaliniame dailyraščio konkurse  „Rašom!“. Kaip ir kiekvienais metais, skirtingose amžiaus grupėse bus išrinkti ir apdovanoti dailiausiai rašantys. Dalyviai varžosi trijose amžiaus grupėse: 3–6 klasių moksleiviai, 7-12 klasių moksleiviai ir suaugusieji. Norintieji dalyvauti konkurse plunksnakočiu mėlynu rašalu turėjo perrašyti tinklapiuose  organizatorių paskelbus tekstus. Šiemet 3-6 klasių moksleiviai perrašinėjo ištraukas iš Prano Mašioto „Ir aš mažas buvau“, 7-12 klasių moksleiviai – Romualdo Granausko „Šventųjų gyvenimai“. Komisijai įvertinus darbų teksto išsidėstymą, rašto aiškumą ir tolygumą, darbo estetiką bei taisyklingumą, vasario 21 d. paaiškės antrojo etapo dalyviai – po 10 dailiausiai rašiusių kiekvienoje grupėje.

2.
Vilniaus miesto renginys „Kristijono Donelaičio kūrybos aidai“.

2014-01-29 d. mokykloje vyko renginys miesto mastu „Kristijono Donelaičio kūrybos aidai“, kuriame dalyvavo ne tik Vilniaus Petro Vileišio progimnazijos mokiniai, bet ir svečiai iš Vilniaus Antano Vienuolio pagrindinės mokyklos, Vilniaus lietuvių namų, Vilniaus Emilijos Pliaterytės progimnazijos, Vilniaus Žygimanto Augusto pagrindinės mokyklos, Vilniaus Simono Daukanto progimnazijos. Mokiniai pristatė savo kūrybinius darbus, menines- muzikines kompozicijas.
Mintimis apie poeto kūrybinį palikimą dalijosi literatūrologas, humanitarinių mokslų daktaras Regimantas Tamošaitis.
 
3.   Meninio skaitymo konkursas.
2014-01-30 d. mokykloje vyko 5-8 klasių mokinių Meninio skaitymo konkursas, kuriame mūsų progimnazijos mokiniai deklamavo pasirinktas eiles.
Pirmąją vietą laimėjo 5v klasės mokinys Antanas Paskočimas, lietuvių k. mokytoja metodininkė Lina Misiuvienė.
Antroji vieta atiteko 5 m klasės mokinei Vaivai Margytei, lietuvių k. vyresn. mokytoja Rima Taučienė.
Trečiąją vietą laimėjo 8m klasės mokinė Dovilė Umbrasaitė, lietuvių k. vyresn. mokytoja Jolita Šalomskienė.
4. Savaitės pabaigoje vyko tradicinė, ypač mokinių pamėgta Knygų mugė.


 
 

2013-05-02

Š.m. balandžio 24 d. mūsų mokykloje svečiavosi Antakalnio progimnazijos teatro studija „Juokdarys“. 5-8 klasių mokiniams buvo parodytas spektaklis pagal J. Ivanauskaitės romaną „Kaip Marsis žemėje laimės ieškojo“.


2013-04-08

Nuo 2013 m. balandžio 8 d.  iki 2013 m. balandžio 30 d
.
vyks lietuvių kalbos internetinis (online) konkursas „GINTARO KELIAS 2012-2013“.
Dalyviai: Bogužaitė Deimantė 5t, Jurkonis Arijas 5t, Lapukas Petras 5t, Stonytė Austėja 5t, lietuvių kalbos mokytoja metodininkė Lina Misiuvienė.
Blažytė Guoda 5m1, Dikčiūtė Julija 5m1, Kizytė Dainora 5m1, Milašius Liudvikas 5m1 ,Mockutė Marija 5m1, Sviderskytė Vilija 5m1, Danytė Ugnė 8a1, Dorofėjus Audrius 8a1, Kilikevičiūtė Danguolė 8a1, Marcinkevičiūtė Goda 8a1, Raudeliūnaitė Rimtė 8a1, vyr. lietuvių kalbos mokytoja Rima Taučienė.
 
Nugalėtojai bus skelbiami 2013 m. gegužės 6 dieną.

2013 m. vasario 21 d.
mokykloje vyko Meninio skaitymo konkursas. Pirmąją vietą laimėjo 5 t klasės mokinė Ūla Ginelevičiūtė, lietuvių kalbos mokytoja metodininkė Lina Misiuvienė.
2013 m. kovo 5 d. Vilniaus Abraomo Kulviečio vidurinėje mokykloje Ūla Ginelevičiūtė dalyvavo Vilniaus miesto meninio skaitymo konkurse, kuriame deklamavo J. Erlicko eilėraštį „Senas kilimas“.

 
2012-12-04

2012 m. Lietuvių kalbos savaitės renginių nugalėtojai
1. Meniškiausias Maironio plakatas – 8av2 klasė
Aistė Grigaliūnaitė
Milda Kukytė
Saulė Pievaitytė
Milda Valiulytė2. Dailyraščio konkursas
1.       Mindaugas Parnarauskas 6v
2.       Karina Kuleša 6a2
3.       Goda Gikaitė 6t
 
Taip pat už dailų raštą apdovanojami šie mokiniai:
Ugnė Pievaitytė 6a1, Saulė Pievaitytė 8av2, Matas Žvinakis 7m.
 
3. Aktyviausi knygų mugės dalyviai
1.      Noja Misiūtė 1e
2.      Lėja Vagnoriūtė 2e
3.      Gintaras Staučė 7v
4.      Rugilė Arbačiauskaitė 6t
5.      Austėja Brazdeikytė 7a3

2012-12-03

Literatūrinė edukacinė popietė „Dialogas su Maironiu“
 
2012 m. lapkričio 28 d. mokykloje vyko literatūrinė  edukacinė popietė  „Dialogas su Maironiu“, skirta paminėti tautos dainiaus 150-ąsias gimimo metines. Renginio  metu skaitovas aktorius Petras Venslovas deklamavo  Maironio eilės, brangias kiekvienam lietuviui. Labai šiuolaikiškai nuskambėjo poeto eilėraščiai apie tėvynę, garbę, idealą. 2012-11-23

Lietuvių kalbos savaitės programa

2012 m. lapkričio 26–30 d.

Lapkričio 26 d.  Maironio eilėraščių iliustracijų paroda – konkursas. 
Lapkričio 27 d.  Skamba Maironio eilės. 
Lapkričio 28 d.  Literatūrinė popietė „Dialogas su Maironiu“ (skaitovas aktorius P. Venslovas). 
Lapkričio 29 d.  Dailyraščio konkursas. 
Lapkričio 30 d.  Knygų  mugė. Laureatų apdovanojimas. 
                               
2012-01-31

 
Š.m. sausio 23-27 dienomis vyko Lietuvių kalbos savaitė, skirta 150 -osioms Maironio gimimo metinėms.
  
Sausio 23 d. (pirmadienį) vyko Maironio skaitymai, visose klasėse mokiniai skaitė pasirinktus Maironio kūrinius, juos aptarė, džiaugėsi skambiu poeto žodžiu.
 
Sausio 24 d. (antradienį) mokykloje lankėsi poetas, rašytojas, režisierius Vytautas V. Landsbergis. Gausiai į Aktų salę susirinkę 5-8 klasių moksleiviai klausėsi rašytojo samprotavimų apie kūrybą, kūrė scenarijų kino filmui, smagiai traukė dainas, akomponuojant vaikų mylimam rašytojui. Aktyviausi mokiniai buvo apdovanoti autoriaus knygomis, o po renginio visi norintys bendravo su rašytoju, kuris noriai vaikų atsineštose knygose raitė autografus. Renginį filmavo Lietuvos televizija būsimam filmui apie Vytautą V. Landsbergį jaunesnįjį.

 
Sausio 25 d. (trečiadienį) vyko kasmetinis tradicinis Meninio skaitymo konkursas. Dalyvavo klasėse atrinkti geriausi skaitovai, kurių šiemet buvo gausus būrys. Skambėjo Maironio eilės, renginį puikiai vedė bei muzikinėmis kompozicijomis džiugino 8m2 klasės mokiniai. Nugalėtojai buvo apdovanoti padėkos raštais bei knygomis. Mokyklai miesto Meninio skaitymo konkurse atstovaus I- osios vietos laimėtoja 8m2 klasės mokinė Dainora Brukaitė, antra vieta atiteko 6m klasės mokinei Ievai Gražytei, o trečioji- Ievai Vasarytei.
 
Sausio 26 d. (ketvirtadienį) pirmą kartą mokykloje vyko nacionalinis Vinco Kudirkos Dailyraščio konkursas „Rašom! 2012“, kuriame Lietuvos gyventojai kviečiami išbandyti savo rankų miklumą. Buvo pateikti skirtingi tekstai atskiroms klasių grupėms, iš kurių atrinkti geriausi darbai pateikti respublikinei dailyraščio vertinimo komisijai. Renginio metu bus išrinkti dailiausios bei originaliausios rašysenos Lietuvos gyventojai.
 
 Sausio 27 d. (penktadienį) mokykloje vyko Knygų mugė, kurios metu mokiniai ir mokytojai galėjo įsigyti bei keistis perskaitytomis knygomis. Knygų mugę mokyklos bendruomenė labai pamėgo, todėl jis tampa tradiciniu Lietuvių kalbos savaitę vainikuojančiu renginiu.
 

Type the content of your page here
Mokykla
Bendruomenė
Ugdymo procesas
Mokomieji dalykai
Veikla
Informacija apie uniformas
Projektai
Pasiekimai
Priėmimas į mokyklą
Maitinimas
Labdaros ir paramos fondas
Biblioteka
Galerija
Archyvas
Kontaktai