Į.k.195008119; Filaretų g. 3, Vilnius
rastine@pvileisis.vilnius.lm.lt Tel.: (8 5) 2153657
MokyklaBendruomenėUgdymo procesasMokomieji dalykaiVeiklaInformacija apie uniformas ProjektaiPasiekimai Priėmimas į mokykląMaitinimasLabdaros ir paramos fondasBibliotekaGalerijaArchyvasKontaktai
Anglų kalba
Vokiečių kalba
Rusų kalba
Prancūzų kalba
Lietuvių kalba
Informacinės technologijos
Istorija
Fizika
Technologijos
Geografija
Matematika
Muzika
Kūno kultūra
Biologija
Rusų kalba
2013-03-01

    Kovo 1-2 d. mokykloje svečiavosi Baltarusijos Molodečno m. gimnazijos N 3 mokytojų ir mokinių delegacija.
    Mokykloje vyko tarptautinis konkursas „Dviejų tautų patiekalų gaminimas“. Jame dalyvavo dvi mokinių komandos – lietuvių ir baltarusių. Po pasisveikinimo ir prisistatymo kiekviena komanda pasidalino į dvi dalis (po 6 mokinius) – kulinarinę ir konkursine. Kulinarinės komandos ruošė tautinį patiekalą: svečiai – „Žemaičių blynus“, o mūsų mokyklos mokiniai – „Dranikus“ (trintų bulvių blynus). Konkurse dalyvaujančios komandos sprendė kulinarinės viktorinos klausimus, rinko patiekalų dėliones, lankstė servetėles ir dengė pietų stalą, kūrė Draugystės receptą, dainavo ir šoko.
     Kompetentinga žiuri, kurią sudarė virtuvės šefė, mokyklos direktorė Danutė Kazakevičienė bei abiejų šalių mokytojai, degustavo ir vertino patiekalų estetinį vaizdą bei skonį. Patiekalai buvo gardūs, tad buvo nuspręsta, kad laimėjo draugystė.
Svečiai aplankė Lietuvos nacionalinį muziejų, susipažino su Vilniaus senamiesčiu bei tomis dienomis jame šurmuliavusia Kaziuko muge.


2013-02-06

Mokykloje vyko rusų kalbos tarptautinis konkursas „Kalbų Kengūra 2013".
Konkurse dalyvavo 34 rusų kalbos besimokantys mokiniai. Šis konkursas padeda mokiniams pasitikrinti žinias, išbandyti jėgas ir pagerinti savo rezultatus tarp bendraamžių. Konkursui moksleivius parengė vyr. mokytojos Rita Šeibak ir Jolanta Šalkina

2012 m. gruodžio 12 d.
, trečiadienį, mokykloje vyko respublikinis vertimų ir iliustracijų projektas „Tavo žvilgsnis"
28 mokiniai, besimokantys rusų kalbos, vertė tekstus iš rusų į lietuvių kalbą. Kiekvienas mokinys rinkosi tekstą pagal savo galimybes. Tekstus pasirinkti jiems padėjo mokytojai. Populiariausi tekstai buvo pasakos „Po grybu“ ir „Kieno rankos gražesnės“. Versdami moksleiviai galėjo naudotis žodynais.
Šis puikus integruotas užsienio kalbų konkursas padeda mokytis rusų kalbos, teikia galimybę praktiškai pritaikyti turimas žinias, moko sklandžiai dėstyti mintis lietuvių kalba, mąstyti ir dirbti savarankiškai, išmokti ieškoti žodžių žodynuose.
Rezultatus sužinosime 2013 m. pavasarį.
Projektui mokinius ruošė rusų kalbos mokytojos Rita Šeibak ir Jolanta Šalkina.

 2012-09-28

 
Rusų kalbos savaitė 2012
 
2012 09 24-27
 
6 klasės
 
Pamokų metu bus rodomi animaciniai filmai rusų kalba. Vėliau mokiniai iliustruos labiausiai patikusius filmų veikėjus.
Geriausi darbai bus eksponuojami mokyklos fojė.
 
7 klasės
 
Ruošia projektinį darbą apie kalbas: „Язык до Киева доведёт“.
(Mokytoja Jolanta Šalkina)
 
Ruošia projektinį darbą apie kalbas: „Иностранные языки в моей семье“. (mokytoja Rita Šeibak)
Mokiniai daro apklausą savo šeimose, kokias svetimas kalbas moka jų artimieji, kokių kalbų reikia darbe, keliaujant, bendraujant su kitakalbiais. Apibendrina duomenys ir padaro išvadas, pristatydami juos klasės draugams.
Geriausi darbai bus eksponuojami mokyklos fojė.
 
8 klasės
 
Ruošia projektinį darbą: „Стол накроем для друзей“.
Mokiniai ruošia pristatymą-aptarimą kaip pagal etiketą turėtų sutikti svečius iš Rusijos, apie vaišes, kurias paruoštų, rodydami lietuvišką svetingumą.
Geriausi darbai bus eksponuojami mokyklos valgykloje.
 
2012 09 24
 
Pertraukų metu bus rodomos nuotraukos iš mokinių išvykos į Baltarusiją, Molodečno   
3 gimnaziją ir animaciniai filmai rusų kalba.
 
2012 09 27
 
7m klasės mokinės Austėja Aliesiūtė, Monika Pangonytė, Patricija Pažusytė, Ieva Zujūtė dalyvaus anglų kalbos renginyje ir dainuos dainą rusų kalba „Čunga-čanga“.

2012-04-20

Balandžio 20-21 dienomis mūsų mokykloje svečiavosi Molodečno gimnazijos mokytojai ir mokiniai su muzikine tautine programa. Mūsų mokyklos moksleiviai ir mokytojai juos šiltai priėmė ir parodė nuotaikingą moksleivių ir mokytojų liaudišką koncertą „Jau saulelė per svietą ein“, 8m2 klasės moksleivės rusų kalba dainavo častuškas (частушки), 6 klasės moksleiviai deklamavo eilėraščius.
Rusų kalba buvo sukurtas video klipas apie mūsų mokyklą, jį galima pamatyti čia.
Molodečno gimnazijos delegacija susipažino su Vilniaus senamiesčiu.
 
2012-03-01

3 moksleiviai dalyvavo tarptautiniame internetiniame rusų kalbos konkurse „Azbukovnik 2012“. Konkursui moksleivius parengė vyr. mokytoja Rita Šeibak.
 
2012-03-07

Mokykloje vyko rusų kalbos  tarptautinis konkursas „Kalbų Kengūra 2012". Konkursui moksleivius parengė vyr. mokytojos Rita Šeibak ir Jolanta Šalkina.
 
2012-02-13
 
31 moksleivis, besimokantys rusų kalbos  dalyvavo tarptautiniame vertimų projekte „Tavo žvilgsnis“ 2012. Projektui moksleivius parengė vyr. mokytojos Rita Šeibak ir Jolanta Šalkina.
 
2012-01-18

Mokykloje vyko tarptautinio konkurso „Kalbų Kengūra 2011" – Lyderių turnyras. Jame dalyvavo 7m klasės mokinys Dominikas Kitkovskij, 8a2 klasės mokinė Sabina Pavliukovič (mokytoja Rita Šeibak). Konkurse galėjo dalyvauti tik tie moksleiviai, kurie buvo surinkę 200 balų.
 
2011-12-01
 
7 -tų klasių mokiniai, besimokantys rusų kalbos, dalyvavo paskelbtame Baltarusijos respublikos Molodečno gimnazijos Nr.3 rašinių konkurse «Что я знаю о г. Молодечно», o Molodečno gimnazijos moksleiviai rašė rašinius «Что я знаю о г. Вильнюсе».
 

Type the content of your page here
Mokykla
Bendruomenė
Ugdymo procesas
Mokomieji dalykai
Veikla
Informacija apie uniformas
Projektai
Pasiekimai
Priėmimas į mokyklą
Maitinimas
Labdaros ir paramos fondas
Biblioteka
Galerija
Archyvas
Kontaktai