Į.k.195008119; Filaretų g. 3, Vilnius
rastine@pvileisis.vilnius.lm.lt Tel.: (8 5) 2153657
MokyklaBendruomenėUgdymo procesasMokomieji dalykaiVeiklaInformacija apie uniformas ProjektaiPasiekimai Priėmimas į mokykląMaitinimasLabdaros ir paramos fondasBibliotekaGalerijaArchyvasKontaktai
Comenius projektas „Europa – scenoje“
EMILE klasės
Integruotos vokiečių kalba dvikalbystės pamokos
Projektas „Ugdymo karjerai ir stebėsenos modelių sukūrimas ir plėtra bendrajame lavinime ir profesiniame mokyme “
Comenius projektas „Europa – scenoje“

COMENIUS PROJEKTAS „Europa scenoje“, angl. „Europe on stage“ (2012 – 2014 m.m.).
Antrosios užsienio kalbų metodinės grupės narė Laima Šukevičiūtė pateko į Comenius mokyklų daugiašiašalės partnerystės projektą pagal Mokymosi visą gyvenimą programą. Projektas  – tai teatro, meno (muzikos,šokio,dailės,darbelių), informacinių technologijų, anglų kalba derinys, kuris padės mokiniams išsiugdyti įvairiapusiškumą, skatins bendrauti bei bendradarbiauti su kitataučiais, pažinti kitas kultūras, atsikratyti baimių, geriau  išreikšti save. Projekto veiklos įtrauktos į metinį metodinės grupės veiklos planą. Projektas apima šias šalis: Italiją, Vokietiją, Lenkiją, Turkiją, Estiją, Jungtinę Karalystę, Graikiją, Lietuvą ir Ispaniją.
Jau spėjome atlikti šias projekto veiklas:

COMENIUS veikla 1 Logo kūrimas. Kartu su dailės mokytoja Dovilė Purvinytė mokiniai sukūrė mūsų šalį, Lietuvą, representuojančios pasakos motyvais „Eglė žalčių karalienė“ ang., „The Queen of Serpents“ logo.

COMENIUS veikla 2 Dėlionės, angl. „puzzle“ kūrimas. Informatikos mokytoja Toma Statulevičiūtė sukūrė dėlionę, pristatančią mūsų šalį kaip įspūdingų vaizdinių žemėlapį.

Kviečiame pažaisti drauge su mumis ir „sudėti“ Lietuvėlę. Norėdami patekti į puslapį spustelėkite nuorodą esančią žemiau.

COMENIUS veikla 3 Mokiniai paruošė trumpus pristatymus apie  projekte dalyvaujančias šalis – susipažino su šalies simboliu, vėliava, valiuta, įžymiausiomis vietomis, atrado įdomybių apie tą šalį, išskirtinius šalių bruožus. Veiklą įgyvendint padėjo informacinių technologijų mokytoja Toma Statulevičiūtė.(Power Point Presentation 1-1, Power Point Presentation 1-2, Power Point Presentation 2)

Comenius projektas „Europa - scenoje“ (Italija)


Pirmasis vizitas Italijoje, Abrūzo regione, Kječio miestelyje – susitikimas su projekto partneriais.


COMENIUS veikla 4 lėlių gamyba ir mokymasis vaidinti su jomis. Mokiniai kurė filmuką, kuriuo jie parodė kaip kūrė lėles, kokias medžiagas ir būdus naudojo. Veiklai vadovavo ir filmavo  mokyklos direktorė Danutė Kazakevičienė. Darbus atlikti padėjo technologių mokytojai Jūratė Gliaudelienė ir Saulius Grigelis.
Sukurtas filmukas talpinamas E-twinngo svetainėje www.etwinning.net.lt

COMENIUS veikla 5 Kalėdų tradicijos Lietuvoje (lėlių teatro vaidinimas pagal kūrinį „Kalėdų giesmė“ angl. „Christmas Carol“ Vaidinimo režisierė – anglų kalbos mokytoja Dalia Abromaitė.
Norėdami peržiūrėti vaidinimą paspauskite nuorodą esančią žemiau.
http://www.youtube.com/watch?v=fZsBex_ijCA
Type the content of your page here

Comenius projektas „Europa - scenoje“ (Graikija)Antrasis vizitas į Graikiją pažėrė šusnį puikių įspūdžių. „Gyvi“ ir itin komunikabilūs vaikai, spalvinga aplinka ir kūrybingumą skatinančios dirbtuvės įkvėpė naujoms idėjoms ir mintims. Mokėmės ir toliau mokysime vaikus lėlių teatro paslapčių: kaip valdyti balsą, kaip mimika ir kūno kalba išreikšti ir pasakyti daugiau negu žodžiais, gilinsimės į teatro istoriją.

2013-03-05

Anglų kalbos mokytoja, projekto „Europa – scenoje“ koordinatorė Laima Šukevičiūtė parašė straipsnį Kodėl verta dalyvauti Comenius projekte? 
Straipsnį galite perskaityti:  http://www.voruta.lt/kodel-verta-dalyvauti-comenius-projekte/ ir http://www.smpf.lt/lt/programos/comenius/projektu_dalyviu_ispudziai_1/kodel_verta_dalyvauti_comenius_projekte
 
2013-04-30
Š. m. balandžio 22 - gegužės 10 dienomis Lietuvoje vyksta renginiai, skirti tarptautiniam mokyklų bendradarbiavimui „Comenius dienos 2013: Europa tavo klasėje!”
 
 
Lietuvoje Comenius dienos švenčiamos jau 5-tą kartą. Šiais metais 65 Lietuvos mokyklos iš įvairių miestų ir miestelių organizuoja daugiau nei 100 renginių, kurių metu visuomenei kūrybiškai pristatomi Comenius ir eTwinning projektų rezultatai ir patirtis: projekto nuotraukų paroda, partnerinių šalių augalų alėjos atidarymas, mokinių mini spaudos konferencija, laiško rašymas projekto partneriams bei dar daug kitų iniciatyvų. Visų mokyklose vykstančių renginių kalendorių galima rasti: http://www.smpf.lt/comeniusdienos2013/
 
 
Comenius dienų iniciatoriai, Švietimo mainų paramos fondas ir Švietimo informacinių technologijų centras, kviečia mokyklas dalyvauti šiuose konkursuose:
 
 
·         Nuotraukų konkursas mokiniams „Europa tavo klasėje!“
 
·         Esė konkursas mokytojams „Kaip Comenius/eTwinning patirtis keičia mane ir mano mokyklą?“
 
·         Konkursas mokykloms „Geriausias programų eTwinning – Comenius projekto pristatymas internetinėje erdvėje“
 
Daugiau informacijos apie konkursus:
 
Maloniai kviečiame dalyvauti Comenius dienų renginiuose bei  balsuoti Facebook portale, puslapyje Foto konkursas Europa tavo klasėje“, už gražiausią konkurso „Europa tavo klasėje“ nuotrauką.
 
 
Kontaktinis asmuo:
Monika Rajeckaitė, Švietimo mainų paramos fondo projektų koordinatorė
tel.: (8 ~ 5) 249 66 04, el. p.: monika.rajeckaite@smpf.lt
 
 
Švietimo mainų paramos fondas, administruodamas Comenius programą jau daugiau kaip 15 metų, padeda Lietuvos mokykloms atverti duris europiniam mokyklų bendradarbiavimui. Dalyvaudami įvairiose programos veiklose tūkstančiai mokinių, mokytojų ir kitų specialistų, dirbančių mokyklinio ugdymo srityje, turi galimybę įgyti tarptautinės patirties, įgyvendinti europinio bendradarbiavimo projektus, aplankyti projektų partnerius kitose Europos šalyse, lavinti užsienio kalbos įgūdžius, keistis pedagoginiais metodais bei tobulinti mokymo ir mokymosi gebėjimus.

eTwinning programa papildo Comenius programą ir padeda europiniam bendradarbiavimui tapti įprasta mokyklos gyvenimo veikla. Ši programa siūlo mokytojams galimybę susipažinti su kolegomis iš kitų Europos šalių ir pradėti bendrus projektus. eTwinning platforma – tai bendravimo vieta, skirta visiems mokytojams, besidomintiems europine projektine veikla.


2013-01-20

Anglų kalbos mokytoja, projekto „Europa – scenoje“ koordinatorė Laima Šukevičiūtė parašė straipsnį
Vizitas Vilniuje
Straipsnį galite perskaityti:www.sac.smm.lt/rpastas.php

 

 


Mokykla
Bendruomenė
Ugdymo procesas
Mokomieji dalykai
Veikla
Informacija apie uniformas
Projektai
Pasiekimai
Priėmimas į mokyklą
Maitinimas
Labdaros ir paramos fondas
Biblioteka
Galerija
Archyvas
Kontaktai