Į.k.195008119; Filaretų g. 3, Vilnius
rastine@pvileisis.vilnius.lm.lt Tel.: (8 5) 2153657
MokyklaBendruomenėUgdymo procesasMokomieji dalykaiVeiklaInformacija apie uniformas ProjektaiPasiekimai Priėmimas į mokykląMaitinimasLabdaros ir paramos fondasBibliotekaGalerijaArchyvasKontaktai
Pasiekimai
2016-2017 m. m.


Lietuvos progimnazijų reitingas pagal 2015–2016 m.m. olimpiadų rezultatus.
Lietuvos pradinių mokyklų reitingas pagal 2015–2016 m.m. olimpiadų rezultatus.

 

Tarptautinis vokiečių kalbos egzaminas „Fit in Deutsch 1“

Išlaikė 11 mokinių: Aivaras Jokūbas Baltrūnas, Domas Janiūnas, Greta Kudzmanaitė, Aurimas Petkus, Aušra Pimpytė, Benas Pranauskas, Matas Rapolas Strazdas, Matas Švarlys, Adomas Traubas, Dionizas Zizas (7t klasė) ir Greta Mecelicaitė (8a2 kl.) Mokinius egzaminui paruošė mokytoja ekspertė Birutė M. Terminienė.

Tarptautinis projektas „Kalbų KENGŪRA 2017“  

Vokiečių kalba

Projekto auksinio diplomo laureatas: Arvydas Karnočius  6t klasė (mokytoja Jūratė Freire)

Projekto sidabrinio diplomo laureatai: Austėja Balžakaitė  7v klasė (mokytoja Jūratė Freire); Adomas Labutis  6av klasė (vyresn. mokytoja Renata Mackevičienė).

Projekto oranžinio diplomo laureatai: Greta Mecelicaitė 8a2 klasė (mokytoja ekspertė Birutė M. Terminienė); Aurelija Dumšytė 7v klasė, Matas Kulvinskas 7v klasė (vyresn. mokytoja Renata Mackevičienė).

Respublikinio Kalbų kengūros 2016 Lyderių turo (vokiečių k.) laimėtoja  Ūla Kybartaitė 8v klasė (mokytoja ekspertė Birutė M. Terminienė)

Vilniaus miesto 8 klasių mokinių vokiečių kalbos konkurso  III vietos laimėtoja Aleksandra Saulė Poderytė 8v klasė (mokytoja ekspertė Birutė M. Terminienė)  

Respublikinio vertimų  ir iliustracijų projekto „Tavo žvilgsnis 2017“ laureatai  Ūla Kybartaitė  8v klasė (mokytoja ekspertė Birutė M. Terminienė); Tomas Kasparas Dulkinas 6av klasė (vyresn. mokytoja Renata Mackevičienė).


Tarptautinis projektas „Kalbų KENGŪRA 2017“
Anglų kalba


Auksinės
kengūros diplomus laimėjo: Margiris Malakauskas; Oskaras Klimašauskas; Indrė Paškevičiūtė; Aušra Pimpytė (mokytoja Gintarija Alčauskaitė); Rūta Šakickaitė; Adomas Čenkus; Domas Janiūnas; Aivaras Baltrūnas; Emilija Borodičaitė; Aleksas Bačiūnas; Lukas Korčinskis; Tomas Išaras; Arvydas Karnočius (mokytoja Ugnė Kizalaitė); Jonas Khalil (mokytoja Laima Rindzevičienė); Ieva Nemunytė; Jonas Juozapavičius; Saulė Paulauskaitė; Dominykas Kupriaškinas; Beatričė Kondrotaitė; Lėja Vagnoriūtė; Rokas Vasiliauskas (mokytoja Rasa Saulienė); Darius Gumuliauskas; Adomas Riepšas (mokytoja Skaistė Semaškienė); Kostas Šoblinskas; Ieva Marija Pakšytė; Martyna Stalnionytė; Greta Sirutytė; Arnas Povilėnas; Salomėja Laurinavičiūtė (mokytoja Jurgita Stukaitė); Petras Baublys; Lukas Eigėlis (mokytoja Ana Jankūnienė); Kornelija Mankutė (mokytoja Rita Valeckaitė).


Sidabrinės kengūros diplomus laimėjo: Karolis Viduta; Urtė Ginelevičiūtė; Adomas Strazdas; Mykolas Kovzan; Goda Januškevičiūtė; Matas Švarlys; Steponas Masalskas; Vaiva Zaleckaitė; Aurimas Petkus (mokytoja Gintarija Alčauskaitė); Girius Gadonas (mokytoja Ana Jankūnienė); Livija Bagdonavičiūtė (mokytoja Gytė V. Jasmontienė); Dovydas Biliūnas (Mokytoja Ugnė Kizalaitė); Meda Balsevičiūtė; Kasparas Narkevičius (mokytoja Rasa Saulienė); Tija Gurinaitė (mokytoja Skaistė Semaškienė); Kipras Noreika; Adelė Rinkevičiūtė; Ona Rinkevičiūtė(mokytoja Jurgita Stukaitė).


Oranžinės kengūros diplomus laimėjo: Gabrielė Malevskytė; Kristupas Arlauskas; (mokytoja Gintarija Alčauskaitė); Vaiva Sasnauskaitė (mokytoja Gytė V. Jasmontienė); Alanas Sinkevičius; Urtė Baltušytė  (mokytoja Ugnė Kizalaitė); Indrė Urbonaitė; Matas Dambrauskas; Mantas Petniūnas; Martynas Malakauskas (mokytoja Rasa Saulienė); Vakaris Gintalas; Žygitas Braidokas (mokytoja Skaistė Semaškienė); Martynas Skrebys (mokytoja Rita Valeckaitė).

Sveikiname „Tavo Žvilgsnis 2017“ (anglų kalbos) nugalėtojus:

Teksto iliustracija: Lukrecija Jarmalytė (mokytoja Rasa Saulienė).

Vertimas iš anglų kalbos: Livija Bagdonavičiūtė (mokytoja Gytė V. Jasmontienė); Lukrecija Jarmalytė (mokytoja Rasa Saulienė).


Informacinių technologijų konkursas „Bebras“. Pateko į „50 geriausių moksleivių Lietuvoje“:
Tajus Šalucha 3a kl. (25 v.), Liepa Pauliukonytė 3a kl. (39 v.) – mokytoja Ona Baublienė;
Darius Gumuliauskas 4e kl. (3 v.) – vyresnioji mokytoja Edita Rukšėnaitė – Narūnienė;
Domas Janiunas  7t kl. (9 v.), Aleksas Bačiunas 7t kl. (11 v.), Tomas Dambrauskas 7t kl. (16 v.), Rapolas Sakalas Gorodeckis 7v kl. (16 v.), Arvydas Karpočius 6t kl. (50 v.) – mokytojas Andrius Alkauskas;
Liepa Černiūtė 8t kl. (22 v.), Adomas Traubas 7t kl. (4 v.), Matas Švarlys 7t kl. (16 v.),
Dionizas Zizas 7t kl. (41 v.), Lukas Eigėlis 8t kl. (40 v.), Girius Gadonas 8t kl. (11 v.)  – mokytojas Andžej Tomaševskij;
Martynas Povilas Malakauskas 8t kl. (11 v.), Jonas Juozapavičius 8t kl. (2 v.) – mokytoja Toma Statulevičiūtė;
Vaiva Slatkevičiūtė 8a2 kl. (22 v.) – mokytoja metodininkė  Jolanta Ustinovič.

Informacinių technologijų konkursas „Bebras“. Pateko į „30 geriausių moksleivių Vilniuje“:
Tajus Šalucha 3a kl. (8 v.), Liepa Pauliukonytė 3a kl. (17 v.) – mokytoja Ona Baublienė;
Darius Gumuliauskas 4e kl. (2 v.) – vyresnioji mokytoja Edita Rukšėnaitė – Narūnienė;
Arvydas Karpočius 6t kl. (16 v.), Domas Janiunas  7t kl. (5 v.), Aleksas Bačiunas 7t kl. (7 v.), Tomas Dambrauskas 7t kl. (9 v.), Dovydas Biliūnas 7t kl. (28 v.), Rapolas Sakalas Gorodeckis 7v kl. (9 v.), Dionizas Zizas 7t kl. (20 v.), Žygimantas Lukša 7t kl. (49 v.), Pijus Gelžinis 8a2 kl.  (22 v.) – mokytojas Andrius Alkauskas;
Liepa Černiūtė 8t kl. (10 v.), Adomas Traubas 7t kl. (3 v.), Matas Švarlys 7t kl. (9 v.), Benas Pranauskas 7t kl. (28 v.), Partricija Venclovaitė 7t (28 v.), Lukas Eigėlis 8t kl. (15 v.), Girius Gadonas 8t kl. (4 v.)  – mokytojas Andžej Tomaševskij;
Martynas Povilas Malakauskas 8t kl. (4 v.), Kornelija Venclovaitė 8t kl. (18 v.), Jonas Juozapavičius 8t kl. (1 v.) – mokytoja Toma Statulevičiūtė;
Agota Klimaševskytė 7m kl. (28 v.) – mokytoja Renata Žemaitytė;
Vaiva Slatkevičiūtė 8a2 kl. (10 v.) – mokytoja metodininkė  Jolanta Ustinovič.

2016 m. Vilniaus miesto 2-4 klasių mokinių dailyraščio konkurso nugalėtojai:
Laura Markauskaitė 3a kl. – mokytoja Ona Baublienė;
Saulė Židonytė 4b kl. – mokytoja Jūratė Čerepovienė.


XVIII Lietuvos 5-8 klasių moksleivių matematikos olimpiados I vietos nugalėtoja Raminta Zovaitė 6t kl., – mokytoja Toma Statulevičiūtė
XVIII Lietuvos 5-8 klasių moksleivių matematikos olimpiados pagyrimo raštas  Adoma Trauba 7t kl., Girius Gadonas 8t kl. – mokytoja metodininkė Galina Malakauskienė.


8v klasės mokinė Aleksandra Saulę Poderytė, Vilniaus miesto 8 klasių mokinių vokiečių kalbos konkurso  III vietos laimėtoją, mokytoja ekspertė Birutė M, Terminienė


2015-2016 m. m.

Lietuvos progimnazijų reitingas pagal 2014–2015 m.m. olimpiadų rezultatus.

Lietuvos pradinių mokyklų reitingas pagal 2014–2015 m.m. olimpiadų rezultatus.



Vilniaus miesto 8 klasių mokinių fizikos olimpiada
Pagyrimo raštas  Justas Kalesinskas 8t kl. – mokytojas Andrius Alkauskas

Vilniaus miesto 5-8 klasių mokinių
matematikos olimpiada
 
I vietos nugalėtojas Adomas Traubas 6t kl., – mokytoja metodininkė Elena Patapovienė; 
Pagyrimo raštas  Raminta Zovaitė 5t kl. – vyresn. mokytoja Vida Vilutienė;
Pagyrimo raštas Žygimantas Lukša 6t kl. – mokytoja metodininkė Elena Patapovienė;
Pagyrimo raštas  Liepa Černiūtė 7t kl. – mokytoja metodininkė Galina Malakauskienė.

NMA  5-8 klasių matematikos olimpiada  
III vietos nugalėtojas Adomas Traubas 6t kl., – mokytoja metodininkė Elena Patapovienė; 

Tarptautinis projektas „Kalbų KENGŪROS 2016“

 

Vokiečių kalba
 

Projekto auksinio diplomo laureatai:
  Rasa Valentevičiūtė 6v kl. – vyresn. mokytoja Renata Mackevičienė. Ūla Kybartaitė 7v kl. – mokytoja ekspertė Birutė M. Terminienė.
Projekto sidabrinio diplomo laureatai: Matas Kulvinskas 6v kl. – mokytoja Jūratė Freire. Projekto oranžinio diplomo laureatai: Mykolas Ranf 7v kl. – mokytoja Jūratė Freire.                                 Jonas Parnarauskas 6v kl. – vyresn. mokytoja Renata Mackevičienė.  Prancūzų kalba Projekto auksinio diplomo laureatai: Vaiva Trakimavičiūtė 3e kl. – mokytoja Urtė Penkauskaitė Projekto oranžinio diplomo laureatai: Justas Kalesinskas 8t kl.  – vyresn. mokytoja Česlava Žebialovič  Anglų kalba Projekto auksinio diplomo laureatai: Urtė Baltušytė 3a kl. – mokytoja Saulė Miliauskaitė Margiris Malakauskas 5t kl. – mokytoja Raminta Inčiūrienė Nojus Noreika 8a1 kl. – mokytoja Skaistė Semaškienė   Projekto sidabrinio diplomo laureatai: Aurimus Petkus 6t kl.,  Ignas Ragaliuaskas 4e kl., Ąžuolas Jurkonis 4a kl. – vyresn. mokytoja Gintarija Alčauskaitė Darius Gumuliauskas 3e kl. – mokytoja Saulė Miliauskaitė Martyna Stalnionytė 6m kl. – mokytoja Jurgita Stukaitė   Projekto oranžinio diplomo laureatai: Aušra Pimpytė 6t kl. – vyres, mokytoja Gintarija Alčauskaitė Emilija Palionytė 5m kl.  – vyresn. mokytoja Laima Rindzevičienė Matas Dambrauskas 5e kl. – mokytoja Skaistė Semaškienė Martynas Povilas Malakauskas 7t kl.,  Ignotas Dankevičius 8t kl.,  Demantė Bogužaitė 8t kl. – vyresn. mokytoja Jūratė Varkalytė Nojus Osinskis  8t kl. – mokytoja Raminta Inčiūrienė    Lietuvių kalba Projekto auksinio diplomo laureatai: Rasa Šovaitė 3e kl.,  Darius Gumuliauskas 3e kl. – vyresn. mokytoja Edita Rukšienaitė-Narūnienė   Projekto oranžinio diplomo laureatai: Unė Braziulytė 7t kl., Liepa Černiūtė 7t kl., Jonas Rinkevičiūs 6t kl., Benas Pranauskas 6t kl., Adoma Traubas 6t kl.  – vyresn. mokytoja Jolita Šalomskienė.  Ugnė Kavaliauskaitė 6m kl. - mokytoja metodininkė Dalia Švažienė                               
 
 2014-2015 m. m. Vilniaus miesto 5-8 klasių mokinių matematikos olimpiadoje mokinys Žygimantas Lukša 5t kl., pasižymėjo, mokytoja metodininkė Elena Patapovienė. XVI Lietuvos 5-8 klasių moksleivių matematikos olimpiados I vietos nugalėtoja Kornelija Venclovaitė 6t kl., – mokytoja metodininkė Galina Malakauskienė;  XVI Lietuvos 5-8 klasių moksleivių matematikos olimpiados II vietos nugalėtoja Liepa Černiūtė 6t kl., – mokytoja metodininkė Galina Malakauskienė. NMA  5-8 klasių matematikos olimpiada  III vietos nugalėtoja Liepa Černiūtė 6t kl. – mokytoja metodininkė Galina Malakauskienė. Vilniaus miesto 8 klasių mokinių fizikos olimpiadoje mokinė Aleksandra Širvinskytė 8a1 kl.,  pasižymėjo,  mokytojas Andrius Alkauskas. VMA – Varniuko matematikos akademijoja. Vilniaus miesto 6 klasių mokinių VMA – Varniuko matematikos akademijos III vietos nugalėtoja Liepa Černiūtė 6t kl. – mokytoja metodininkė Galina Malakauskienė;

Respublikinio vertimų  ir iliustracijų projekto „Tavo žvilgsnis 2015“ laureatai:

Rusų kalba Vaiva Slatkevičiūtė 7a2 Kl.,  Kamilė Bieliauskaitė 7t Kl., Nikolė Tamaševičiūtė7t Kl.,  Viktorija Dolotova 7t Kl.,  – Vyresn. Mokytoja Rita Šeibak

Informacinių technologijų konkursas „Bebras“. Pateko į „30 geriausių moksleivių Vilniuje“:
Mindaugas Parnarauskas 8v kl., Julius Vytautas Meisner 8v kl., Girius Gadonas 6t kl., Liepa Černiutė 6t kl., Adomas Traubas 5t kl. – mokytojas Andžej Tomaševskij; Martynas Povilas Malakauskas, Justas Pelėda 8v kl., Augustė Marcinkutė 8v kl., Ingrida Malakitė 8v kl. – mokytoja Toma Statulevičiūtė; Vaiva Slatkevičiūtė 6a2 kl., Pijus Mačiulskis 8t kl., Emilija Urbonaitė 7t kl. – mokytoja metodininkė Jolanta Ustinovič; Ieva Nemunytė 4e kl. – vyresn. mokytojas Žydrūnas Meidus; Matas Andriulionis 4a kl. – mokytoja Laima Darulienė; Divydas Venclovas 3e kl., Noja Misiūtė 3e kl. – vyresn. mokytoja Vida Rubinienė; Ūla Montvydaitė – vyresn. mokytoja Virginija Dindaitė.

Informacinių technologijų konkursas „Bebras“. Pateko į „50 geriausių moksleivių Lietuvoje“: 
Mindaugas Parnarauskas 8v kl., Girius Gadonas 6t kl., Liepa Černiutė 6t kl., Adomas Traubas 5t kl. – mokytojas Andžej Tomaševskij; Martynas Povilas Malakauskas – mokytoja Toma Statulevičiūtė; Ieva Nemunytė 4e kl. – vyresn. mokytojas Žydrūnas Meidus. Tarptautinis matematikos konkursas „Kengūra 2015“. Pateko į „50 geriausių moksleivių Lietuvoje“:  Darius Gumuliauskas 2e kl. - vyresn. mokytoja Edita R.-Narūnienė; Adomas Traubas 5t kl., Tomas Dambrauskas 5t kl. – mokytoja metodininkė Elena Patapovienė; Bitė Deksnytė 5e kl., Martynas Povilas Malakauskas 6t kl., Lukas Eigėlis 6t kl., Petras Lapukas 7t kl. – mokytoja metodininkė Galina Malakauskienė.

Tarptautinis projektas „Kalbų kengūros 2015“:
Lietuvių kalba
Projekto auksinio diplomo laureatai: Goda Gabrielė Gikaitė, 8t kl.,  Neringa Jansevičiūtė, 8m kl. – vyresnioji mokytoja Jolita Šalomskienė
Projekto sidabrinio diplomo laureatai: Darius Gumuliauskas, 2e kl. – vyresnioji mokytoja Edita Rukšėnaitė – Narūnienė  Adomas Traubas, 5t kl., Austėja Bazaraitė, 8t kl.,  Greta Boguševičiūtė, 8m kl.,  Viktorija Drazdauskaitė, 8m kl. – vyresnioji mokytoja Jolita Šalomskienė
  Projekto oranžinio diplomo laureatai: Vaiva Slatkevičiūtė, 6a2 klasė – mokytoja – metodininkė Lina Misiuvienė Kamilė Laurinavičiūtė, 8m kl., Jonas Mulevičius, 8t kl., Pijus Mačiulskis, 8t kl. – vyresnioji mokytoja Jolita Šalomskienė   Gabrielė Sruogaitė, 8v kl. – vyresnioji mokytoja Rasa Kairienė

Anglų kalba
Projekt auksinio diplomo laureatai: Matas Andriulionis 4a kl. – mokytoja Monika Meižytė; Dominykas Kupriaškinas 6t, Martynas Malakauskas 6t kl., Rokas Vasiliauskas 6t kl. – mokytoja Jolanta Sirtautienė;Aleksandra Stogevičiūtė 8a2 kl. – mokytoja Raminta Inčiūrienė;Jonas Deksnys 8t kl., Augustė Marcinkutė 8v kl., Algirdas Griška 8t kl., Nojus Noreika 7a1 kl., Simonas Minkevičius 7a1 kl. – mokytoja Jurgita Stukaitė;Pijus Mačiulskis 8t kl., Vytaras Klimavičius 8t kl., Ugnė Paškauskaitė 7t kl., Roka Bubinas 6t kl. – mokytoja Dalia Mulevičienė. 
Projekto sidabrinio diplomo laureatai:Vėja Šovaitė 6t kl., Justas Kalesinskas 7t kl., Tomas Daškievič 7 kl.  – mokytoja Jolanta Sirtautienė;Emilis Šeputis 8a1 kl., Dominyka Šiurkus 8a1 kl. – vyresn. mokytoja Rita Valeckaitė;Miglius Kogan 8a3 kl., Karolis Kulvietis 8m kl. – mokytoja Justina Šulinskaitė;Austėja Bazaraitė 8t kl., Stalnionytė 5m kl. – mokytoja Jurgita Stukaitė;Aušra Pimpė 5t kl., Klrmensas Remeika 7t kl., Greta Mecelicaitė 6a2 kl. – mokytoja Dalia Mulevičienė.
Projekto oranžinio diplomo laureatai:Ąžuolas Jurkonis 3a kl. – mokytoja Diana Šantariova-Borkovska; Juozapavičius 6t kl., kl. – mokytoja Jolanta Sirtautienė.    Patricija Šmigelskaitė 5a2 kl., Erika Sabaliauskaitė 8a1 kl.,  – vyresn. mokytoja Rita Valeckaitė; Gabrielė Repčynskaitė 8a3 kl., Gustas Matijosius 8m kl. – mokytoja Justina Šulinskaitė; Herkus Kaminskas 8a2 kl. – mokytoja Raminta Inčiūrienė; Emunuelė Lapinskaitė 8v kl. – mokytoja Jurgita Stukaitė; Jonas Mulevičius 8t kl., Aurimas Petkus 5t kl., Marija Karputė 8t kl. – mokytoja Dalia Mulevičienė.  

Informacinių technologijų konkursas „Bebras“. Pateko į „30 geriausių moksleivių Vilniuje“:
Darius Gumuliauskas 3e kl. – vyresnioji mokytoja Edita Rukšėnaitė – Narūnienė;
Ernestas Bogdanovičius 3a kl. – 
vyresnioji mokytoja Lina Lazauskaitė;
Ūla Montvydaitė 4a kl. –  vyresnioji mokytoja Virginija Dindaitė; 
Dovydas Venclovas 4e kl. – vyresnioji mokytoja Vida Rubinienė;
Ona Akelė  5t kl., Evaldas Pijus Dargužas 5t kl., Žygimantas Lukša 6t kl., Benjaminas Kalatšjan – Kirejevas 6v kl., Tomas Dambrauskas 6t kl., Rapolas Rapolas Sakalas Gorodeckis 6v kl., Mikas Jankeliūnas 8a1 kl. – mokytojas Andrius Alkauskas;
Liepa Černiūtė 6t kl., Adomas Traubas 6t kl., Matas Švarlys 6t kl., Henrik Žukovski 6e kl., Lukas Eigėlis 7t kl., Vilija Sviderskytė 8m1 kl. – mokytojas Andžej Tomaševskij;
Gabija Šeštokaitė 5t kl., Martynas Povilas Malakauskas 7t kl. – mokytoja Tpma Statulevičiūtė;
Vaiva Slatkevičiūtė 7a2 kl. – mokytoja metodininkė Jolanta Ustinovič;
Justas Kalesinskas 8t kl. – vyresnioji mokytoja Inga Lebednykienė.

2014
-
2015 m. m.

Vilniaus miesto 5-8 klasių mokinių matematikos olimpiadoje mokinys Žygimantas Lukša 5t kl., pasižymėjo, mokytoja metodininkė Elena Patapovienė.

XVI Lietuvos 5-8 klasių moksleivių matematikos olimpiados I vietos nugalėtoja Kornelija Venclovaitė 6t kl., – mokytoja metodininkė Galina Malakauskienė; 
XVI Lietuvos 5-8 klasių moksleivių matematikos olimpiados II vietos nugalėtoja Liepa Černiūtė 6t kl., – mokytoja metodininkė Galina Malakauskienė.
NMA  5-8 klasių matematikos olimpiada
 
III vietos nugalėtoja Liepa Černiūtė 6t kl. – mokytoja metodininkė Galina Malakauskienė.

Vilniaus miesto 8 klasių mokinių fizikos olimpiadoje mokinė Aleksandra Širvinskytė 8a1 kl.,  pasižymėjo,  mokytojas Andrius Alkauskas.
VMA – Varniuko matematikos akademijoja.
Vilniaus miesto 6 klasių mokinių VMA – Varniuko matematikos akademijos III vietos nugalėtoja Liepa Černiūtė 6t kl. – mokytoja metodininkė Galina Malakauskienė;

Respublikinio vertimų  ir iliustracijų projekto „Tavo žvilgsnis 2015“ laureatai:
Rusų kalba Vaiva Slatkevičiūtė 7a2 Kl.,  Kamilė Bieliauskaitė 7t Kl., Nikolė Tamaševičiūtė7t Kl.,  Viktorija Dolotova 7t Kl.,  – Vyresn. Mokytoja Rita Šeibak

Informacinių technologijų konkursas „Bebras“. Pateko į „30 geriausių moksleivių Vilniuje“:
Mindaugas Parnarauskas 8v kl., Julius Vytautas Meisner 8v kl., Girius Gadonas 6t kl., Liepa Černiutė 6t kl., Adomas Traubas 5t kl. – mokytojas Andžej Tomaševskij; Martynas Povilas Malakauskas, Justas Pelėda 8v kl., Augustė Marcinkutė 8v kl., Ingrida Malakitė 8v kl. – mokytoja Toma Statulevičiūtė; Vaiva Slatkevičiūtė 6a2 kl., Pijus Mačiulskis 8t kl., Emilija Urbonaitė 7t kl. – mokytoja metodininkė Jolanta Ustinovič; Ieva Nemunytė 4e kl. – vyresn. mokytojas Žydrūnas Meidus; Matas Andriulionis 4a kl. – mokytoja Laima Darulienė; Divydas Venclovas 3e kl., Noja Misiūtė 3e kl. – vyresn. mokytoja Vida Rubinienė; Ūla Montvydaitė – vyresn. mokytoja Virginija Dindaitė.

Informacinių technologijų konkursas „Bebras“. Pateko į „50 geriausių moksleivių Lietuvoje“:
 
Mindaugas Parnarauskas 8v kl., Girius Gadonas 6t kl., Liepa Černiutė 6t kl., Adomas Traubas 5t kl. – mokytojas Andžej Tomaševskij; Martynas Povilas Malakauskas – mokytoja Toma Statulevičiūtė; Ieva Nemunytė 4e kl. – vyresn. mokytojas Žydrūnas Meidus. Tarptautinis matematikos konkursas „Kengūra 2015“. Pateko į „50 geriausių moksleivių Lietuvoje“:  Darius Gumuliauskas 2e kl. - vyresn. mokytoja Edita R.-Narūnienė; Adomas Traubas 5t kl., Tomas Dambrauskas 5t kl. – mokytoja metodininkė Elena Patapovienė; Bitė Deksnytė 5e kl., Martynas Povilas Malakauskas 6t kl., Lukas Eigėlis 6t kl., Petras Lapukas 7t kl. – mokytoja metodininkė Galina Malakauskienė.

Tarptautinis projektas „Kalbų kengūros 2015“:
Lietuvių kalba Projekto auksinio diplomo laureatai: Goda Gabrielė Gikaitė, 8t kl.,  Neringa Jansevičiūtė, 8m kl. – vyresnioji mokytoja Jolita Šalomskienė Projekto sidabrinio diplomo laureatai: Darius Gumuliauskas, 2e kl. – vyresnioji mokytoja Edita Rukšėnaitė – Narūnienė  Adomas Traubas, 5t kl., Austėja Bazaraitė, 8t kl.,  Greta Boguševičiūtė, 8m kl.,  Viktorija Drazdauskaitė, 8m kl. – vyresnioji mokytoja Jolita Šalomskienė  Projekto oranžinio diplomo laureatai: Vaiva Slatkevičiūtė, 6a2 klasė – mokytoja – metodininkė Lina Misiuvienė Kamilė Laurinavičiūtė, 8m kl., Jonas Mulevičius, 8t kl., Pijus Mačiulskis, 8t kl. – vyresnioji mokytoja Jolita Šalomskienė   Gabrielė Sruogaitė, 8v kl. – vyresnioji mokytoja Rasa Kairienė
Anglų kalba Projekto auksinio diplomo laureatai: Matas Andriulionis 4a kl. – mokytoja Monika Meižytė; Dominykas Kupriaškinas 6t, Martynas Malakauskas 6t kl., Rokas Vasiliauskas 6t kl. – mokytoja Jolanta Sirtautienė;Aleksandra Stogevičiūtė 8a2 kl. – mokytoja Raminta Inčiūrienė;Jonas Deksnys 8t kl., Augustė Marcinkutė 8v kl., Algirdas Griška 8t kl., Nojus Noreika 7a1 kl., Simonas Minkevičius 7a1 kl. – mokytoja Jurgita Stukaitė;Pijus Mačiulskis 8t kl., Vytaras Klimavičius 8t kl., Ugnė Paškauskaitė 7t kl., Roka Bubinas 6t kl. – mokytoja Dalia Mulevičienė.  Projekto sidabrinio diplomo laureatai:Vėja Šovaitė 6t kl., Justas Kalesinskas 7t kl., Tomas Daškievič 7 kl.  – mokytoja Jolanta Sirtautienė;Emilis Šeputis 8a1 kl., Dominyka Šiurkus 8a1 kl. – vyresn. mokytoja Rita Valeckaitė;Miglius Kogan 8a3 kl., Karolis Kulvietis 8m kl. – mokytoja Justina Šulinskaitė;Austėja Bazaraitė 8t kl., Stalnionytė 5m kl. – mokytoja Jurgita Stukaitė;Aušra Pimpytė 5t kl., Klrmensas Remeika 7t kl., Greta Mecelicaitė 6a2 kl. – mokytoja Dalia Mulevičienė. Projekto oranžinio diplomo laureatai:Ąžuolas Jurkonis 3a kl. – mokytoja Diana Šantariova-Borkovska; Juozapavičius 6t kl., kl. – mokytoja Jolanta Sirtautienė.    Patricija Šmigelskaitė 5a2 kl., Erika Sabaliauskaitė 8a1 kl.,  – vyresn. mokytoja Rita Valeckaitė; Gabrielė Repčynskaitė 8a3 kl., Gustas Matijosius 8m kl. – mokytoja Justina Šulinskaitė; Herkus Kaminskas 8a2 kl. – mokytoja Raminta Inčiūrienė; Emunuelė Lapinskaitė 8v kl. – mokytoja Jurgita Stukaitė; Jonas Mulevičius 8t kl., Aurimas Petkus 5t kl., Marija Karputė 8t kl. – mokytoja Dalia Mulevičienė.  

Vokiečių kalba
Projekto auksinio diplomo laureatai:
Emanuelė Lapinskaitė 8v kl., Neringa Jansevičiūtė 8m kl., Vėja Šovaitė 6v kl., Mykolas Ranft 6v kl., Justė Rečiūnaitė 6v kl., Julija Seradocha 6v kl., Emilija Rodenbeck 6v kl. – mokytoja Jūratė Freire.
Augustė Marcinkutė 8v kl., Jonas Parnarauskas 5v kl., Rasa Valentinavičiūtė 5v kl. – vyresn. mokytoja Renata Mackevičienė.
Vytautas Julius Meisner 8v kl., Mirga Misiulytė 8v kl., Goda Gabrielė Gikaitė 8t kl., Vytautė Kibartaitė 6v kl. – mokytoja ekspertė Birutė M. Terminienė.
 
Projekto sidabrinio diplomo laureatai:
Adrijus Speičys 5v kl., Salomėja Siparytė 5v kl., Antanas Paskočimas 6v kl., Vilija Sviderskytė 6v kl. – mokytoja Jūratė Freire.
Guoda Šerkšnaitė 5v kl., Viltė Ožalinskaitė 5v kl.– vyresn. mokytoja Renata Mackevičienė. Aleksandra Saulė Poderytė 6v kl., Mindaugas Parnarauskas 8v kl. – mokytoja ekspertė Birutė M. Terminienė.

 
Projekto oranžinio diplomo laureatai:Benjamin Kalatšjan Kirejev 5v kl., Mikalojus Žalneravičius 5v kl., Dainora Kizytė 7m1 kl. – mokytoja Jūratė Freire.                                
Rokas Valentinavičius 5v kl., Diana Žarina 8v kl., Meda Baranauskaitė 8v kl. – vyresn. mokytoja Renata Mackevičienė. 
Akvilė Žaliaduonytė 6v kl., Herkus Aleksa 8v kl., Kasparas Karklys 8v kl. – mokytoja ekspertė Birutė M. Terminienė.

Respublikinio vertimų  ir iliustracijų projekto „Tavo žvilgsnis 2015“ laureatai:

vokiečių kalba

Meda Baranauskaitė 8v kl. – vyresn. mokytoja Renata Mackevičienė

Mindaugas Parnarauskas 8v kl. – mokytoja ekspertė Birutė M. Terminienė

Vėja Šovaitė 6t kl., Austėja Stonytė 7t kl. – mokytoja Jūratė Freire

 

Edukacinis konkursas „Olympis 2015 – Pavasario sesija“

Lietuvių kalbos konkurso rezultatai:

I laipsnio diplomų laimėtojai:
Adomas Traubas 5t kl., Augustė Marija Jakimavičiūtė 6t kl.– vyresn. mokytoja Jolita Šalomskienė.
Kamilė Jasaitytė 6m kl., Ona Rinkevičiūtė 6m kl., Adelė Rinkevičiūtė 6m kl.,  – vyresn. mokytoja Rima Taučienė.

II laipsnio diplomų laimėtojai:
Bitė Deksnytė 5e kl., Viltė Virbickaitė 5e kl., Greta Macelenaitė 6a2 kl., 6t kl., Vytautė Kibartaitė 6v kl., Vaiva Slatkevičiūtė 6a2 kl., – mokytoja metodininkė Lina Misiuvienė.Benas Pranauskas 5t kl., Unė Braziulytė 6t kl., Lukas Eigėlis 6t kl., Greta Boguševičiūtė  8m kl., Gertrūda brukaitė 8m kl., Kamilė Laurinavičiūtė 8m kl., Goda Gabrielė Gikaitė 8t kl., Neringa Jansevičiūtė 8m kl., Simona Alekandravičiūtė 8m kl., Kasparas Ašoklis 8t kl., Viktorija Drazdauskaitė 8m kl.,  – vyresn. mokytoja Jolita Šalomskienė.Salomėja Siparytė 5v kl., Patricija Šmigelskaitė 5a2 kl., Aušrinė Subačiūtė 5a2 kl., – mokytoja metodininkė Dalia Švažienė.  Rapolas Čereškevičius 6a1 kl. Ema Vaitiekūnaitė 6m kl.,– vyresn. mokytoja Rima Taučienė.

III laipsnio diplomų laimėtojai:

Liepa Černiūtė 6t kl., Paulius Kurlavičius 6t kl., Jonas Deksnys 8t kl., Aleksandra Širvinskytė 8t kl., Gabrielė Dėdinskaitė 8m kl., Pijus Mačiulskis 8t kl., Ignas Brazys 8m kl., Julijus Juška 8m kl., Gabija Buškevičiūtė 8m kl., Joris Jankauskas 8t kl.,   – vyresn. mokytoja Jolita Šalomskienė.
Herkus Valenta 6m kl., Greta Siruitytė 6m kl., Ieva Tamašiūnaitė 6m kl., Ugnė Marija Ražauskaitė 6m kl., Pijus Pažusys 6m kl.,  – vyresn. mokytoja Rima Taučienė.
Gabrielė Sruogaitė 8v kl., – vyresn. mokytoja Rasa Kairienė.
 Aurėja Auksė Aismontaitė  8a2 kl. – vyresn. mokytoja Nijolė Stankevičienė. 

Anglų kalbos konkurso rezultatai:

I laipsnio
diplomų laimėtojai:

Lukas Eigėlis, 6t kl. – mokytoja Dalia Mulevičienė;
Rokas Vasiliauskas, 6t kl. – mokytoja Jolanta Sirtautienė.

II laipsnio diplomų laimėtojai:
Dominykas Šiurkus 8a1 kl. – vyresn. mokytoja Rita Valeckaitė;
Kamilė Jasaitytė, 6m kl. – mokytoja Justė Šulinskaitė;
Julijus Juška 8m kl.,  Kamilė Laurinavičiūtė, 8m kl.  –  vyresn. mokytoja Laima Šukevičiūtė
Adomas Traubas, 5t kl., Benas Pranauskas, 5t kl., Vaiva Slatkevičiūtė, 6a2 kl.,  Greta Mecelicaitė, 6a2 kl., Ugnė Paškauskaitė, 7t kl., Marija Gabrielė Karputė, 8t kl. – mokytoja Dalia Mulevičienė;
Arvydas Kleiza, 6a2 kl., Kasparas Narkevičius, 6t kl., Justas Kalesinskas, 7t kl. – mokytoja Jolanta Sirtautienė;
Ona Rinkevičiūtė, 6m kl., Greta Sirutytė, 6m kl., Simonas Minkevičius, 7a1 kl., Justas Pelėda, 8v kl.,  Augustė Marcinkutė, 8v kl.,  Austėja Bazaraitė, 8t kl., Urtė Gumuliauskaitė, 8t kl. – mokytoja Jurgita Stukaitė.

III laipsnio diplomų laimėtojai:
Karolis Verkauskas
, 7a1 kl. - mokytoja Skaistė Semaškienė;

Nikolajus Elkana Eimutis, 8a1 kl., Kristupas Šimonis, 8a1 kl., Karina Kirpičiovaitė, 8a1 kl. – mokytoja Raminta Inčiūrienė
Ūla Dichavičiūtė, 8a3 kl.,  Silvija Bandzevičiūtė, 8a2 kl., Emilija Antonevičiūtė, 8a3 kl.,  Aurėja Auksė Aismontaitė, 8a2 kl., Gertrūda Brukaitė, 8m kl., Viktorija Drazdauskaitė, 8m kl.,  Norvydas Kuzinas, 8m kl. –  vyresn. mokytoja Laima Šukevičiūtė;
Vigailė Grendaitė, 6m kl., Tomas Rakutis, 7m2 kl., Miglius Koganas, 8a3 kl., Gustas Matijošius, 8m kl.,  Ignas Brazys, 8m kl.,  Julija Komaraitė, 8a3 kl. – mokytoja Justė Šulinskaitė;
Rūta Šakickaitė, 5a2 kl., Patricija Šmigelskaitė, 5a2 kl., Ignotas Tunaitis, 5a2 kl., Aušrinė Subačiūtė, 5a2 kl., Lėja Dūdaitė, 6a1 kl.,  Emilis Benediktas Šeputis, 8a1 kl.,  Deivika Sadovskaja, 8a1 kl., Ūla Valiuškevičiūtė, 8a1 kl., Albertas Valečka, 8a1 kl.,  Erikas Sinkevičius, 8a1 kl., Adomas Silevičius, 8a1 kl., Andrius Piepolis, 8a1 kl. –  vyresn. mokytoja Rita Valeckaitė;
Meda Baušytė, 5a2 kl., Algirdas Gelžinis, 5a2 kl., Deividas Lapko, 5a2 kl., Karolis Šepetys, 6t kl.,  Oskaras Klimašauskas, 6a2 kl., –  mokytoja Jolanta Sirtautienė
Adomas Čenkus, 5m kl., Mindaugas Parnarauskas, 8v kl., Joris Jankauskas, 8t kl., Ema Vaitekūnaitė, 6m kl., Ąžuolas Vilkončius, 6m kl., Adelė Rinkevičiūtė, 6m kl., Ieva Tamošiūnaitė, 6m kl., Nojus Kručkauskas, 7a1 kl., Mikas Jankeliūnas, 7a1 kl., Jonas Deksnys, 8t kl., Simona Aleksandravičiūtė, 8t kl., Algirdas Griška, 8t kl.,  Kasparas Ašoklis, 8t kl.,  Dominykas Gaidys, 8t kl., Juozapas Gustainis, 8t kl.,  - mokytoja Jurgita Stukaitė;
Unė Braziulytė, 6t kl., Klemensas Remeika, 7t kl., Laurynas Martinavičius, 8t kl., Pijus Mačiulskis, 8t kl.,  Jonas Mulevičius, 8t kl., Rytis Nickus, 8t kl., Simonas Šidlauskas, 8t kl., Aleksandra Širvinskytė, 8t kl., Jonas Labutis, 8t kl., Kasparas Karklys, 8v kl., Matas Budėnas, 8v kl.,  Herkus Aleksa, 8v kl. - mokytoja Dalia Mulevičienė

Matematikos konkurso rezultatai:

I laipsnio diplomų laimėtojai:
Adomas Traubas, 5t kl., Benas Pranauskas 5t kl. – mokytoja metodininkė Elena Patapovienė;
Lukas Eigėlis 6t kl., Rokas Vasiliauskas 6t kl., Jonas Juozapavičius 6t kl., Girius Gadonas 6t kl., Simonas Dambrauskas 7t kl., Justas Kalesinskas 7t kl., Jonas Mulevičius 8t kl.,   –  mokytoja metodininkė Galina Malakauskienė
Emilija Antonevičiūtė  8a3 kl. – mokytoja metodininkė Albina Nedzinskienė;
Karolis Verkauskas 7a1 kl. – vyresn. mokytoja Vida Vilutienė;

II laipsnio 
diplomų laimėtojai:
Aušrinė Subačiūtė 5a2 kl., Vaiva Slatkevičiūtė 6a2 kl., Greta Mecelicaitė 6a2 kl.  –  mokytoja Toma Statulevičiūtė;
Klemensas Remeika 7t kl., Jonas Labutis 8t kl., Jonas Deksnys 8t kl., Pijus Mačiulskis 8t kl., Simona Aleksandravičiūtė 8t kl., Goda Gabrielė Gikaitė 8t kl.  – mokytoja metodininkė Galina Malakauskienė;
Viktorija Drazdauskaitė 8m kl., Ingrida Malakaitė 8v kl., Julijus Juška 8m kl., – vyresn. mokytoja Vida Vilutienė;
Ugnė Kavaliauskaitė  5m kl.; Amelija Dundaitė  8a3 kl., Karina Kirpičivaitė 8a1 kl., Ūla Valiuškevičiūtė 8a1 kl.   – mokytoja metodininkė Albina Nedzinskienė;

III laipsnio 
diplomų laimėtojai:
Martynas Skreberys 5 kl., Žygimantas Lukša 5t kl.,
Unė Braziulytė 6t kl., Karolis Šepetys 6t kl., Ignas Naujalis 6t kl., Adelė Zybailaitė 8t kl., Kasparas Ašoklis 8t kl.  – mokytoja metodininkė Galina Malakauskienė;
Mindaugas Parnarauskas 8v kl., Gertrūda Brukaitė 8m kl., Kamilė Laurinavičiūtė 8m kl.   –  vyresn. mokytoja Vida Vilutienė;
Ūla Diachavičiūtė 8a3 kl., Aistė Norvaišaitė 8a1 kl., Emilis Benediktas Šeputis 8a1 kl.  – mokytoja metodininkė Albina Nedzinskienė.

Informacinių technologijų konkurso rezultatai:

I laipsnio diplomų laimėtojai:
Viktorija Drazdauskaitė 8m kl., Bitė Deksnytė 5e kl.  – mokytoja Toma Statulevičiūtė;
Girius Gadonas 6t kl., Adomas Traubas 5t kl. – mokytojas Andžejus Tomaševskij;
Julijus Juška 8m kl., Pijus Mačiulskis 8t kl., Vaiva Slatkevičiūtė 6a2 kl. – mokytoja metodininkė Jolanta Ustinovič.

II laipsnio diplomų laimėtojai:
Laurynas Martinavičius  8t kl., Jonas Mulevičius 8t kl., Ugnė Paškauskaitė 7t kl., – mokytoja metodininkė Jolanta Ustinovič;
Salomėja Siparytė 5v kl., Rokas Valentinavičius 5v kl.  – mokytojas Andžej Tomaševskij;
Simona Aleksandravičiūtė 8t kl.  – mokytoja Toma Statulevičiūtė.
Aušrinė Subačiūtė 5a2 kl. – vyresn. mokytoja Inga Lebednykienė;  

III laipsnio 
diplomų laimėtojai:

Gustavas Matijošius 8m kl., Rytis Nickus 8t kl.,  -  mokytoja metodininkė Jolanta Ustinovič;
Dominykas Gaidys 8t kl., Pijus Pažusys 6m kl. – mokytoja Toma Statulevičiūtė;
Simonas Minkevičius 7a1 kl., Čenkus Adomas 5m kl. – mokytoja Alkauskas;
Lukas Eigėlis 6t kl. – mokytojas Andžejus Tomaševskij.

Istorijos konkurso rezultatai:
I laipsnio diplomų laimėtojai:
Adomas Traubas 5t kl, Jonas Rinkevičiūs 5t kl.,  Vytautė Kibartaitė 6v kl.,   – mokytoja metodininkė Laima Linkuvienė.

II laipsnio diplomų laimėtojai:
Kamilė Laurinavičiūtė 8m kl., Jona Mulevičius 8t kl., Goda Gabrielė Gikaitė 8t kl., Austėja Bazaraitė 8t kl., Ugnė Paškauskaitė 7t kl., Justas Kalesinskas 7t kl., – mokytoja metodininkė Laima Linkuvienė.

III laipsnio 
diplomų laimėtojai:
Julijus Juška 8m kl., Pijus Mačiulskis 8t kl., Neringa Jansevičiūtė 8m kl., Kasparas Ašoklis 8t kl., Bitė Deksnytė 5e kl., Rokas Valentavičiūs 5v kl., – mokytoja metodininkė Laima Linkuvienė.
Karolis Verkauskas 7a1 kl., Vaiva Slatkevičiūtė 6a2 kl., Aušrinė Subačiūtė 5a2 kl. – mokytoja Algis Bitautas.
Adelė Rinkevičiūtė 6m kl. – vyresn. mokytojas Džeinaras Urbutis.

Fizikos konkurso rezultatai:
I laipsnio diplomų laimėtojai:
Pijus Mačiulskis 8t kl., Karolis Verkauskas 7a1 kl. – mokytojas Andrius Alkauskas.

II laipsnio diplomų laimėtojai:
Julijus Juška 8m kl., Jonas Deksnys 8t kl., Goda Gablielė Gikaitė 8t kl., Gustas Macijošius 8m kl. Viktorija Drazdauskaitė 8m kl., Adoma Silevičius 8a1 kl., Justas Kalesinskas 7t kl.  – mokytojas Andrius Alkauskas.

III laipsnio diplomų laimėtojai:
Ignas Brazys 8m kl., Giedrius Kerpiškis 8v kl., Albertas Valečka 8a1 kl., Jonas Mulevičius 8t kl., Kasparas Ašoklis 8t kl., Kamilė Kirpičiovaitė 8a1 kl., Nikolajus Elkana Eimutis 8a1 kl., Gabrielė Didinskaitė 8m kl., Simona Aleksandravičiūtė 8t kl., Emilis Benediktas Šeputis 8a1 kl. Aistė Norvaišaitė 8a1 kl., Mikas Jankeliūnas 7a1 kl., Nojus Kručkauskas 7a1 kl.– mokytojas Andrius Alkauskas.

Chemijos konkurso rezultatai:

I laipsnio diplomų laimėtojai:
Neringa Jansevičiūtė 8m kl., Kamilė Laurinavičiūtė 8m kl., Goda Gablielė Gikaitė 8t kl., Algirdas Griška 8t kl. Urtė Gumuliaskaitė 8t kl., Adomas Silevičius 8a1 kl. – vyresn. mokytoja Rasa Ščiukaitienė;
II laipsnio diplomų laimėtojai:
Julijus Juška 8m kl., Pijus Mačiulskis 8t kl., Ignas Brazys 8m kl., Joris Jankauskas 8t kl., Jonas Deksnys 8t kl., Augustė Marcinkutė 8v kl., Emilija Antonevičiūtė 8a3 kl.  – vyresn. mokytoja Rasa Ščiukaitienė;
III laipsnio diplomų laimėtojai:
Giedrius Kerpiškis 8v kl., Kristupas Šimonis 8a1 kl., Jaroslav Rutkovskij 8a1 kl., Jonas Mulevičius 8t kl., Jonas Labutis 8t kl., Kasparas Ašoklis 8t kl., Rytis Nickus 8t kl., Laurynas Martinavičiūs 8t kl., Kamilė Kirpičiovaitė 8a1 kl., Nikolajus Elkana Eimutis 8a1 kl., Austėja Bazaraitė 8t kl., Simona Aleksandravičiūtė 8t kl., Aistė Norvaišaitė 8a1 kl.  – vyresn. mokytoja Rasa Ščiukaitienė.

Geografijos konkurso rezultatai:

I laipsnio diplomų laimėtojai:
Vytautė Kibartaitė 6v kl. – vyresn. mokytoja Vitalija Buitkutė.

II laipsnio diplomų laimėtojai:
Lukas Eigėlis 6t kl., Ugnė Aleksejūnaitė 6t kl., Vaiva Slatkevičiūtė 6a2 kl., Urtė Gumuliauskaitė 8t kl., Pijus Mačiulskis 8t kl., Goda Gabrielė Gikaitė 8t kl., Joris Jankauskas 8t kl., Simona Aleksandravičiūtė 8t kl.  – vyresn. mokytoja Vitalija Buitkutė;
Justas Kalesinskas 7t kl., - mokytoja metodininkė Edita Kairienė.

III laipsnio diplomų laimėtojai:
Unė Braziulytė 6t kl., Greta Macelecaitė 6a2 kl., Austėja Bazaraitė 8t kl., Jonas Mulevičius 8t kl., Jonas Deksnys 8t kl., Algirdas Griška 8t kl., Kasparas Ašoklis 8t kl.,   – vyresn. mokytoja Vitalija Buitkutė.

Biologijos konkurso rezultatai:

Adomas Traubas (5t), Aušrinė Subačiūtė (5a2), Patricija Šmigelskytė (5a2), Benas Parnauskas – III lygis, mokytoja metodininkė Ingrida Čiučkytė;

Bitė Deksnytė (5e), Ieva Martusevičiūtė (5e) Unė Narūnaitė (5v), Salomėja Siparytė (5v) – III lygis, mokytoja Danguolė Vaznelė;

Paulius Kurlavičius (6t), Kasparas Narkevičius (6t)- II lygis, mokytoja metodininkė Ingrida Čiučkytė;

Greta Mecelicaitė (6a2), Vaiva Slatkevičiūtė (6a2),  Girius Gadonas (6t), Jonas Juozapavičius (6t), Augustė Marija Jakimavičiūtė (6t), Ugnė Aleksejūnaitė (6t) – III lygis, mokytoja metodininkė Ingrida Čiučkytė;

Brigita Lygytė (6m), Ona Rinkevičiūtė (6m), Ugnė Marija Ražauskaitė (6m), Greta Sirutytė – III lygis, mokytoja metodininkė Angelė Pajėdienė;

Justas Kalesinkas (7t) – III lygis, mokytoja metodininkė Ingrida Čiučkytė;

Gabriela Medovikova (7m2), Paulius Sinkevičius (7m2) – III lygis, mokytoja metodininkė Angelė Pajėdienė;

Emilija Antonevičiūtė (8a3), Ūla Dichavičiūtė (8a3), Kamilė Laurinavičiūtė (8m), Neringa Jansevičiūtė (8m), Gabrielė Dėdinskaitė (8m) – III lygis, mokytoja metodininkė Angelė Pajėdienė.

2013-2014 m. m.
 
 
 
Informacinių technologijų konkursas „Bebras“. Pateko į „30 geriausių moksleivių Vilniuje“: 
  
Martynas P. Malakauskas 5t kl., Kornelija Venclovaitė 5t kl., Karolis Kulvietis 7a2 kl., Julija Gecaitė 8v kl. – mokytoja Toma Statulevičiūtė;
Kasparas Račys 6m1 kl., Ludvikas Milašius 6m1 kl.,  Nikolajus Eimutis 7a1 kl., Gintarė Malikėnaitė 8a3 kl.,  – mokytoja Dovilė Jakubavičienė;
Simonas Dambrauskas 6t kl., Deimantė Bogužaitė 6t kl., Arijus Jurkonis 6t kl. – vyresn. mokytojas Mindaugas Macijauskas; 
Girius Gadonas 5t
 kl., Vilija Sviderskytė 6m1 kl., Mindaugas Parnarauskas 7v kl., Augustė Marcinkutė 7v kl., Julijus Vytautas Meisner 7v kl. – vyresn. mokytoja Ana Tomaševska;
Aleksandra Širvinskytė 7t kl. – mokytoja metodininkė Jolanta Ustinovič;
Patricija Venclovaitė 4a kl. – vyresn. mokytoja Nijolė Maslianikienė;
Bitė Deksnytė 4e kl. - vyresn. mokytoja Rasa Červinskienė;
Matas Andrulionis 3a kl. –  mokytoja Laima Darulienė.

 
 
Informacinių technologijų konkursas „Bebras“. Pateko į „50 geriausių moksleivių Lietuvoje“
Martynas P. Malakauskas 5t kl., Kornelija Venclovaitė 5t kl., Karolis Kulvietis 7a2 kl. – mokytoja Toma Statulevičiūtė;
Kasparas Račys 6m1 kl., Nikolajus Eimutis 7a1 kl., Gintarė Malikėnaitė 8a3 kl. – mokytoja Dovilė Jakubavičienė;
Simonas Dambrauskas 6t kl. – vyresn. mokytojas Mindaugas Macijauskas; 
Girius Gadonas 5t
 kl., Mindaugas Parnarauskas 7v kl. – vyresn. mokytoja Ana Tomaševska;
Patricija Venclovaitė 4a kl. – vyresn. mokytoja Nijolė Maslianikienė;
Matas Andrulionis 3a kl. –  mokytoja Laima Darulienė.
  
Vilniaus miesto mokinių lankstinuko konkurso „Būk saugus“:
II vieta – Ūla Dichavičiūtė 7a3 kl. – mokytoja Toma Statulevičiūtė;
III vieta – Pijus Mačiulskis 7t kl. – mokytoja metodininkė Jolanta Ustinovič.


Vilniaus miesto 5-8 klasių mokinių matematikos olimpiados I vietos nugalėtoja 5t kl. mokinė Liepa Černiūtė, mokytoja metodininkė Galina Malakauskienė.
Vilniaus miesto 5-8 klasių mokinių matematikos olimpiados III vietos nugalėtojas 5t kl. mokinys Lukas Eigėlis, mokytoja metodininkė Galina Malakauskienė.
Vilniaus miesto 5-8 klasių mokinių matematikos olimpiados III vietos nugalėtojas 6t kl. mokinys Simonas Dambrauskas, mokytoja metodininkė Galina Malakauskienė.
Vilniaus miesto 5-8 klasių mokinių matematikos olimpiadoje mokinė Gintarė Malikėnaitė 8a3 kl., pasižymėjo, mokytoja metodininkė Galina Malakauskienė.
 5t klasės mokinys Lukas Eigėlis respublikinėje 5 klasių mokinių matematikos olimpiadoje užėmė III-čią vietą (mokytoja metodininkė G. Malakauskienė).
Vilniaus miesto 8-9 klasių mokinių matematikos miniEUKLIDAS konkurse mokinė Julija Gecaitė 8v kl., pasižymėjo, vyresn. mokytoja Vida Vilutienė.

Vilniaus miesto 8 klasių mokinių fizikos olimpiados II vietos nugalėtoja 8a3 kl. mokinė Gintarė Malikėnaitė, vyresn. mokytojas Mindaugas Macijauskas;
Vilniaus miesto 8 klasių mokinių fizikos olimpiados III vietos nugalėtoja 8v kl. mokinė Julija Gecaitė, vyresn. mokytojas Mindaugas Macijauskas;

Vilniaus miesto 8 klasių mokinių fizikos olimpiadoje mokinė Saulė Steponavičiūtė 8a1 kl.,  pasižymėjo, vyresn. mokytojas Mindaugas Macijauskas.

 
Respublikinio vertimų  ir iliustracijų projekto „Tavo žvilgsnis 2014“ laureatai:
 
vokiečių kalba
  
Augustė Marcinkutė 7v kl., Diana Žarina 7v kl., Ingrida Malakaitė 7v kl., Justas Pelėda 7v kl., Meda Baranauskaitė 7v kl. – vyresn. mokytoja Laima Jasinskienė.
 
Julija Gecaitė 8v kl. – vyresn.mokytoja Inga Lenktytė.
Eglė Sviderskytė 8v kl., Mindaugas Jonas Parnarauskas 7v kl., Goda Gabrielė Gikaitė 7t kl., Ūla Kybartaitė 5v kl. – mokytoja ekspertė Birutė M. Terminienė.
 
anglų kalba
Ignas BAkasėnas, 8a1 klasė – mokytoja Dalia Mulevičienė;  
Saulė Stepanovičiūtė, 8a1 klasė – mokytoja Dalia Mulevičienė.
 
Tarptautinis projektas „Kalbų kengūros 2014“:

lietuvių kalba

konkurso auksinio diplomo laureatai: 
Patricija Venclovaitė 4a kl. – vyresn. mokytoja Nijolė Maslianikienė;

konkurso
 sidabrinio diplomo laureatai:
Karolis Viduta 
4a kl. – vyresn. mokytoja Nijolė Maslianikienė;

konkurso oranžinio diplomo laureatai:
Gabija Adelė Mandeikaitė 4a kl. – vyresn. mokytoja Nijolė Maslianikienė;
 

vokiečių kalba

 
 
Projekto auksinio diplomo laureatai:
Vytautas Julius Meisner 7v kl. – mokytoja ekspertė Birutė M. Terminienė.
Julija Gecaitė 8v kl. – vyresn. mokytoja Inga Lenktytė.
  
Projekto sidabrinio diplomo laureatai:
Beatričė Brazaitytė 8m kl. – vyresn. mokytoja Inga Lenktytė.
Patricija Masijčiukaitė 6m1 kl., Vilija Sviderskytė 6m1 kl. – vyresn. mokytoja Laima Jasinskienė.
  
Projekto oranžinio diplomo laureatai: 
Neringa Jansevičiūtė 8m kl., Vėja Šovaitė 5v kl. Emanuelė Lapinskaitė 7v kl.  – vyresn. mokytoja Inga Lenktytė.

Anglų kalba
 
Projekto auksinio diplomo laureatai:
 KRISTIJONAS ČEPELĖ, 8v klasė – mokytoja Jolanta Sirtautienė; 
 MARTYNAS MALAKAUSKAS, 5t klasė – mokytoja Jolanta Sirtautienė;   
RŪTA VYŠNIAUSKAITĖ, 8v klasė – mokytoja Jolanta Sirtautienė;   
DOVYDAS VILKIŠIUS, 8a3 klasė – mokytoja Jolanta Sirtautienė;    
LAURA ČEPAITĖ, 8m klasė – mokytoja 
Jolanta Sirtautienė;
  
  
MYKOLAS PETRULIS, 8a3 klasė – mokytoja 
Jolanta Sirtautienė;
  
  
AUGUSTĖ MARCINKUTĖ, 7v 
klasė – mokytoja Jurgita Stukaitė;
  
 
SIMONAS MINKEVIČIUS, 6a1 klasė – mokytoja Jurgita Stukaitė;    
JONAS DEKSNYS, 7t 
klasė – mokytoja Jurgita Stukaitė;
  
 
JUOZAPAS GUSTAINIS, 7t klasė – mokytoja Jurgita Stukaitė;    
ALEKSANDRA ŠIRVINSKYTĖ  7t 
klasė – mokytoja Dalia Mulevičienė;
  
  
MARIJA GABRIELĖ  KARPUTĖ,  7t 
klasė – mokytoja Dalia Mulevičienė;
  
  
UGNĖ  PAŠKAUSKAITĖ , 6t 
klasė – mokytoja Dalia Mulevičienė;
  
  
AUGUSTĖ LYGYTĖ, 8m  
klasė – mokytoja Dalia Mulevičienė;
  
  
MONIKA PANGONYTĖ,  8m 
klasė – mokytoja Dalia Mulevičienė;
  
 
IEVA BUDREIKAITĖ,  8m klasė – mokytoja Dalia Mulevičienė;    
POVILAS KONDRATAVIČIUS, 8a1  klasė – mokytoja Monika Meižytė;   
POVILAS MENDEIKA, 8a1  klasė – mokytoja Monika Meižytė.
  
Sidabrinio diplomo laureatai:
JUSTAS KALESINSKAS, 5t klasė – mokytoja Jolanta Sirtautienė;  
 KRISTUPAS KANTARAVIČIUS, 8v klasė – mokytoja Jolanta Sirtautienė; 
 ROKAS VASILIAUSKAS, 5t klasė – mokytoja Jolanta Sirtautienė; 
 AUGUSTINAS RAKUTIS, 8a3 klasė – mokytoja Jolanta Sirtautienė; 
 ALGIRDAS GRIŠKA, 7t klasė – mokytoja Jurgita Stukaitė; 
 AUSTĖJA BAZARAITĖ, 7t klasė – mokytoja Jurgita Stukaitė; 
 EMILIS ŠEPUTIS, 7a1 klasė – mokytoja Rita Valeckaitė; 
 ROKAS MONDEIKIS, 7a2  klasė – mokytoja Rita Valeckaitė; 
 RYTIS NICKUS, 7t klasė – mokytoja Dalia Mulevičienė; 
 JUSTINA BALČIŪTĖ,  8m klasė – mokytoja Dalia Mulevičienė; 
 KAROLINA PIRAGIŪTĖ,  8m klasė – mokytoja Dalia Mulevičienė; 
 EMILIJA ANTONEVIČIŪTĖ, klasė – mokytoja Ernesta Rakauskienė; 
 ROKAS BUDGINAS, 8a1  klasė – mokytoja Monika Meižytė; 
SOFIJA POLIŪTĖ, 8a1  klasė – mokytoja Monika Meižytė.

 Oranžinio diplomo laureatai:
 DOMINYKAS KUPRIAŠKINAS, 5t klasė – mokytoja Jolanta Sirtautienė; 
AISTĖ GAIDILIONYTĖ, 8m klasė – mokytoja Jolanta Sirtautienė;  
DOMANTAS PUKELEVIČIUS, 8a3 klasė – mokytoja Jolanta Sirtautienė;  
NOJA ŽAUROVAITĖ, 6m2 klasė – mokytoja Jurgita Stukaitė; 
OSKARAS KLIMAŠAUSKAS, 5a2 klasė – mokytoja Jurgita Stukaitė;
JORIS JANKAUSKAS, 7t klasė – mokytoja Jurgita Stukaitė;   
KLEMENSAS REMEIKA,  6t klasė – mokytoja Dalia Mulevičienė;   
LAURYNAS MARTINAVIČIUS, 7t klasė – mokytoja Dalia Mulevičienė;    
VYTARAS KLIMAVIČIUS, 7t klasė – mokytoja Dalia Mulevičienė;
 
   
GABIJA GURKŠNYTĖ, 5a1 klasė – mokytoja Rita Valeckaitė;
 
   
ADOMAS SILEVIČIUS, 7a1 klasė – mokytoja Rita Valeckaitė;
 
   
DANIELIUS KISLYJ, 7a1 klasė – mokytoja Rita Valeckaitė.

Rusų kalba
 
konkurso auksinio diplomo laureatai:
Danielė Gorelova 6a1 kl.,
Evelina Bortkevič 6a1 kl.,
Kristupas Mackevič 6a1 kl.,
Kamilė Bieliauskaitė 6t kl.
Viktorija Dolotova 6t kl.,
Nikolė Tomaševičiūtė 6t kl.,
Emilija Urbonaitė 6t kl., –  vyresn. mokytoja Rita Šeibak

konkurso 
sidabrinio diplomo laureatai:
Karina Pisarskaja 7a2 kl. –  vyresn. mokytoja Rita Šeibak

Gamtos „Kengūra – 2014“   

konkurso auksinio diplomo laureatai:

Mikas Jankeliūnas 6a1 kl., Bernadeta Zacharevičiūtė 6t kl., Emilija Urbonaitė 6t kl., Justas Kalesinskas 6t kl., Simonas Dambrauskas 6t kl., Liudas Starkus 6a1 kl.Gintarė Malikėnaitė 8a3 kl.  –  mokytoja metodininkė Ingrida Čiučkytė;
 
Gabrielė Dėdinskytė 7m kl., Neringa Jansevičiūtė7m kl., Julija Gecaitė 8v kl. –  mokytoja metodininkė Angelė Pajėdienė;
konkurso sidabrinio diplomo laureatai:
Viktorija Drazdauskaitė 7m kl.,  Augustas Puzonas 8m kl., Monika Pangonytė 8m kl., Laura Čepaitė 8m kl., Saulė Simona Gikaitė 8a2 kl. – mokytoja metodininkė Angelė Pajėdienė;

Jonas Juozapavičius 5t kl., Martynas Malakauskas 5t kl., Arijas Jurkonis6t kl., Evaldas Glumbakas 6a1 kl., Justinas Židonis 6a1 kl., Pijus Dulskis 6a1 kl., Klemensas Remeika 6t kl., Adelė Zybailaitė 7t kl.
 – mokytoja metodininkė Ingida Čiučkytė;

konkurso
 oranžinio diplomo laureatai:
Petras Baublys 5t kl., Mykolas Stankevičius 6a1 kl.,  Dijuota Žilytė 7t kl. – mokytoja metodininkė Ingida Čiučkytė;
 Austėja Alesiūtė 8m kl., Ieva Zujūtė 8m kl., Justina Balčiūtė 8m kl., Kristijonas Čepelė 8v kl., Patricija Pažusytė 8m kl. – mokytoja metodininkė Angelė Pajėdienė

2012-
2013 m. m.
Informacinių technologijų konkursas „Bebras“. Pateko į „50 geriausių moksleivių Lietuvoje“
Viktorija Drazdauskaitė 6m kl., Saulė Steponavičiūtė 7a1 kl., 
Lukas Latauskas 8a2 kl. – mokytoja Toma Statulevičiūtė;
Džiugas Šimaitis 8a1 kl. – mokytoja Dovilė Jakubavičienė;
Simonas Dambrauskas 5t kl. – mokytojas Mindaugas Macijauskas; 
Augustė Marcinkutė 6v
 kl. – vyresn. mokytoja Ana Tomaševska;
Girius Gadonas 4b kl., Jonas Martynas Taukačikas 4b kl. – mokytoja Borkovska-Šantariova;
Kornelija Venclovaitė 4a kl., Rokas Vasiliauskas 4a kl. – vyresn. mokytoja Lina Lazauskaitė.

VMA – Varniuko matematikos akademijoja.

Vilniaus miesto 6 klasių mokinių VMA – Varniuko matematikos akademijojos II vietos nugalėtojas Pijus Mačiulskis 6t kl. – mokytoja metodininkė Galina Malakauskienė;
Vilniaus miesto 7 klasių mokinių VMA – Varniuko matematikos akademijojos III vietos nugalėtoja Julija Gecaitė 7v kl.   vyresn. mokytoja V. Vilutienė.

Pateko į „30 geriausių moksleivių Vilniuje“
Nikolajus Eimutis Alkana  6a1 kl.   mokytoja metodininkė Abina Nedzinskienė;
Izabelė Šuškevičiūtė 7a2  kl.  vyresn. mokytoja Ana Tomaševska;
Simonas Dambrauskas 5t kl.,  Petras Lapukas 5t kl., Tomas Mudinas 5t kl., Austėja Bazaraitė 6t kl., Goda Gikaitė 6t kl., Kasporas Ašoklis 6t kl., Gintarė Malikėnaitė 7a3 kl.  mokytoja metodininkė Galina Malakauskienė;
 
Julijus Juška 6m kl.,  Julius Meisner 6v kl.  mokytoja metodininkė Elena Patapovienė;

Gamtos „Kengūra – 2013“ 
konkurso auksinio diplomo laureatai:
Stravinskas Gaudentas 8a1 kl., Ugnė Danytė 8a1 kl., Neringa Turkaitė 8m kl., Audrius Dorofėjus 8a1 kl., Saulė Pievaitytė 8av2 kl., Monika Barauskaitė 8av2 kl., Milda Valiulytė 8av2 kl. ,Milda Kukytė 8av2 kl., Gintarė Malikėnaitė 7a3 kl., Karolina Lisica 8m kl., Ema Daukšaitė 8m kl., Danielius Šermukšnis 8av2 kl.,  Lukas Žavlovskis 8a1 kl.,  Rimtė Raudeliūnaitė 8a1 kl., Rapolas Rusakevičius 8a1 kl., – mokytoja metodininkė Ingrida Čiučkytė;
Saulė Gikaitė 7a2 kl., Izabelė Šuškevičiūtė 7a2 kl. mokytoja metodininkė Angelė Pajėdienė;
  
konkurso sidabrinio diplomo laureatai:
Vikenė Vaitkevičiūtė 7a2 kl,  Gabija Račaitė 7a2 kl., Laura Čepaitė 7m kl., Patricija Pažusytė 7m kl., Julija Gecaitė 7v kl., Rūta Vyšniauskaitė 7v kl., Ieva Budreikaitė 7m kl. – mokytoja metodininkė Angelė Pajėdienė;
Gytis Kelpšas, 8a1 kl., Tarvydas Čepkauskas 8a1 klasė – mokytoja metodininkė Ingida Čiučkytė;
 konkurso oranžinio diplomo laureatai:
Viktorija Roževič 7m kl., Augustė Ligytė 7m kl., Rytis Žarkauskas 7a2 kl., Laura Baranovskytė 7m kl., – mokytoja metodininkė Angelė Pajėdienė.
 
Tarptautinis projektas „Kalbų kengūros 2013“:

lietuvių kalba
 
konkurso sidabrinio diplomo laureatai:
Rokas Vasiliauskas 
4a kl. – vyresn. mokytoja Lina Lazauskaitė;
Girius Gadonas 4b kl. – vyresn. mokytoja Edita Rukšėnaitė-Narūnienė;
Austėja Bazaraitė 6t kl., Goda Gabrielė Gikaitė 6t kl. – mokytoja metodininkė Danguolė Keraitė;
Neringa Jansevičiūtė 6m kl., Ugnė  Žemaitytė 8m kl. – vyresn. mokytoja Jolita Šalomskienė;

konkurso oranžinio diplomo laureatai:
Ema Daukšaitė 8m kl., Gabrielė Dėdinskaitė 6m  kl., Kamilė Laurinavičiūtė  6m kl. – vyresn. mokytoja Jolita Šalomskienė;
Karolis Šepetys 4a – vyresn. mokytoja Lina Lazauskaitė

vokiečių kalba

Projekto auksinio diplomo laureatai:
Vytautas Julius Meisner 6v kl., Mindaugas Jonas Parnarauskas 6v kl., Vanesa  Blaževičiūtė 8m kl., Aistė Jonynaitė 8m kl., Gabrielė Sruogaitė 6v kl. – mokytoja ekspertė Birutė M. Terminienė;
Julija Gecaitė 7v kl. – vyresn. mokytoja Inga Lenktytė.

Projekto sidabrinio diplomo laureatai:
Kotryna Ivaškevičiūtė 6v kl. – mokytoja ekspertė Birutė M. Terminienė.

Projekto oranžinio diplomo laureatai:
Ema Daukšaitė 8m kl. – mokytoja ekspertė Birutė M. Terminienė. 
 

anglų kalba

konkurso auksinio diplomo laureatai: 
Julija Gecaitė 7v kl. – mokytoja  Jolanta Sirtautienė;
Rokas  Vasiliauskas 4a kl. – mokytoja Ernesta Rakauskienė

konkurso sidabrinio diplomo laureatai:
Emilis Šeputis  6a1 kl. – vyresn. mokytoja Rita Valeckaitė;  
Martynas Dzinajevičius 7v kl. – mokytoja  Jolanta Sirtautienė

konkurso oranžinio diplomo laureatai:
Jonas Deksnys 6t kl. – vyresn. mokytoja Rita Valeckaitė;
Kamilė Laurinavičiūtė  6m kl. – mokytoja Laima Šukevičiūtė;
Kostas Jonutis 4a kl, Kristijonas Čepelė 7v kl., Kristupas Kantaravičius  7v kl. – mokytoja  Jolanta Sirtautienė.
 

rusų kalba    

konkurso auksinio diplomo laureatai:
Agnė Sirotenko 6a3 kl., Dominikas Kitkovskis 8m kl., Miglė Osipovaitė 8a2 kl.  vyresn. mokytoja Rita Šeibak
Dalia Donskichytė 6a2 kl., Diana Babič 6a3 kl., Diana Marčiūnaitė, Karina Kuleša 6a2 kl.  vyresn. mokytoja Jolanta Šalkina
 
konkurso sidabrinio diplomo laureatai:
Arnoldas Voicechovskis  8a2 kl., Edvinas Buinovskis 8a2 kl., Karina Ana Edhardt 8av1 kl.  vyresn. mokytoja Rita Šeibak 
 
konkurso oranžinio diplomo laureatai:
Saulė Biliūnaitė 8a2 kl.  vyresn. mokytoja Jolanta Šalkina,
Karolina Lisica 8m kl.  vyresn. mokytoja Rita Šeibak


Respublikinio vertimų  ir iliustracijų projekto „Tavo žvilgsnis“ laureatai:

vokiečių kalba
 Eglė Sviderskytė 7v kl. – mokytoja ekspertė Birutė Terminienė
anglų kalba

Gabija Račaitė 7a2 kl., Kamilė Laurinavičiūtė 6m kl. - mokytoja Laima Šukevičiūtė;
Saulė Pievaitytė 8av2 kl., Milda Valiulyytė 8av2 kl., Rimtė Raudeliūnaitė 8a1 kl, Ugnė Danytė 8a1 kl. – mokytoja Jurgita Beniušytė;
Rokas Vasiliauskas 4a kl. – mokytoja Ernesta Rakauskienė;
Kristijonas Čepelė 7v kl. – mokytoja Jolanta Sirtautienė;
Monika Siniauskaitė 8m kl., – vyresn. mokytoja Asta Ukrinaitė;

rusų kalba  

Karina Kuleša 6a2 kl., Karina Tylingo 6m kl., Orest Pankiv 6a3 kl. – vyresn. mokytoja Jolanta Šalkina;
Monika Pangonytė 7m kl., Monika Siniauskaitė 7m kl., Particija Pažusytė 7m kl., Rūta Marciukaitytė 8m kl., Ugnė Žemaitytė 8m kl. – vyresn. mokytoja Rita Šeibak.  

2011-2012 m. m.
Informacinių technologijų konkursas „Bebras“. Pateko į „50 geriausių moksleivių Lietuvoje“
Viktorija Drazdauskaitė 5m kl. – mokytoja 
Toma Statulevičiūtė;
Džiugas Šimaitis 7a1 kl. – mokytoja Dovilė Jakubavičienė;
Saulė Pievaitytė 7av2 kl. – mokytoja metodininkė Jolanta Ustinovič; 
Agnė Pakšytė 8m2
 kl., Dainora Brukaitė 7m2 kl. – mokytoja Ana Tomaševska,
Viltė Pranauskaitė 8m1 kl. – mokytojas Mindaugas Macijauskas.

Matematikos ir informacinių technologijų konkursas 
„Matematika ir pasaulis“
7m klasės mokinė Rūta Marčiukaitytė užėmė II vietą 7 -tų klasių grupėje – IT mokytoja Ana Tomaševska, matematikos mokytoja metodininkė Elena Patapovienė
 
1.       
Vilniaus miesto 6 klasių mokinių lietuvių kalbos olimpiados III vietos nugalėtoja Saulė Steponavičiūtė 6a1 kl. – vyresn. mokytoja Jolita Šalomskienė.

Vilniaus miesto 7-8 klasių mokinių prancūzų kalbos konkurso III vietos nugalėtoja Agnė Riepšaitė 7a1 kl. – mokytoja Česlava Žebialovič.

Vilniaus miesto 5-8 klasių mokinių matematikos olimpiados II vietos nugalėtojas 7a1 kl. mokinys Džiugas Šimaitis – mokytoja Ana Tomaševska.
 
Vilniaus miesto 5-8 klasių mokinių matematikos olimpiadoje mokinė Viltė Pranauskaitė 8m1 kl., pasižymėjo, mokytoja metodininkė Galina Malakauskienė.

Vilniaus miesto 5-8 klasių mokinių matematikos olimpiadoje mokinys Pijus Mačiulskis 5t kl., pasižymėjo, mokytoja metodininkė Galina Malakauskienė.

VMA – Varniuko matematikos akademijoje. Pateko į „30 geriausių moksleivių Vilniuje“
Nikolajus Eimutis Alkana  5a1 kl.   mokytoja metodininkė Abina Nedzinskienė;
Ignas Brazys 5a2 kl. Karolis Pospekas 6a2 kl., Izabelė Šuškevičiūtė 6a2  kl.  mokytoja Ana Tomaševska;
Pijus Mačiulskis 5t kl., Marija Gabrielė Karputė 5t kl., Austėja Bazaraitė 5t kl., Goda Gikaitė 5t kl., Gintarė Malikėnaitė 6a3 kl.  mokytoja metodininkė Galina Malakauskienė;
Emil Starodubov 6a1 kl.  mokytoja Toma. Statulevičiūtė;
Julija Gecaitė 6v   vyresn. mokytoja V. Vilutienė.


Tarptautinio konkurso „Kalbų Kengūra 2011" – Lyderių turnyro (vokiečių kalba) nugalėtojas 5v klasės mokinys Julius V. Meisner, mokytoja ekspertė Birutė Terminienė.

Tarptautinis matematikos konkursas „Kengūra 2012“. Pateko į „50 geriausių moksleivių Lietuvoje“
5v kl. mokinys Mindaugas Parnarauskas (14 vieta) – mokytoja metodininkė Elena Patapovienė,
8m1 kl. mokinė Viltė Pranauskaitė  (44 vieta) – mokytoja metodininkė Galina Malakauskienė,
7a1 kl. mokinys Džiugas Šimaitis (44 vieta) – mokytoja Ana Tomaševska.

Tarptautiniai  internetiniai konkursai moksleiviams:

matematikos projektas „Eruditus“ 
konkurso 7-8 klasių mokinių III vietos (Lietuvoje) nugalėtoja Dainora Brukaitė 8m2 kl.  – mokytoja metodininkė Galina Malakauskienė,
Viltė Pranauskaitė 8m1 kl.
 (5 vieta), Agnė Pakšytė 8m2 (5 vieta) – mokytoja metodininkė Galina Malakauskienė. 
daugiau informacijos ČIA

rusų kalbos projektas „Azbukovnik 
Sabina Pavliukovič 8a2 kl. (8 vieta)  rusų kalbos vyresnmokytoja Rita Šeibak


Tarptautinis projektas „Kalbų kengūros“:

lietuvių kalba

konkurso auksinio diplomo laureatai: 
Fausta Pilkaitė 4m kl., Nikolė Marija Tomaševičiūtė 4m kl., Jorūnė Žiobaitė 4m kl.  
– vyresn. mokytoja Vida Rubinienė
 
konkurso sidabrinio diplomo laureatai:
Girius Gadonas 
3b kl. – mokytoja Diana Borkovska;
Dovydas Biliūnas 2a kl., Amelija Dumšytė 2a kl. – vyresn. mokytoja Nijolė Maslianikienė;  
Urtė Girelevičiūtė 2e kl. – vyresn. mokytoja Asta Šostakienė.
Vikenė Vaitkevičiūtė 6a2 kl. – vyresn. mokytoja Nijolė Stankevičienė 

konkurso 
oranžinio diplomo laureatai:
Rokas Vasiliauskas 2a kl. – vyresn. mokytoja Lina Lazauskaitė;
Emilija Urbonaitė 4m kl.  – vyresn. mokytoja Vida Rubinienė;
Viltė Pranauskaitė 7m1 kl. – mokytoja metodininkė Lina Misiuvienė.

vokiečių kalba

konkurso auksinio diplomo laureatai: 
Elzė Puodžiūnaitė 4m kl., Vytautas Julius Meisner 5v kl., 
Mirga Misiulytė 5v kl., Mindaugas Parnarauskas 5v kl., Vanesa  Blaževičiūtė 7m kl.  – mokytoja ekspertė Birutė Terminienė; 
Julija Gecaitė 6v kl., Adelė Bastytė 8av kl. – vyresn. mokytoja Inga Lenktytė;
Greta Rastenytė 5m kl., Urtė 
Puodžiūnaitė 8m2 kl. – vyresn. mokytoja Laima Jasinskienė. 

konkurso sidabrinio diplomo laureatai:
Anelė Paskočimaitė 6v kl. – vyresn. mokytoja Inga Lenktytė;

konkurso oranžinio diplomo laureatai:
Gintaras Staučė 6v kl.  – mokytoja ekspertė Birutė Terminienė; 
Karolina Baniusevič 8m1 kl. – vyresn. mokytoja Laima Jasinskienė;
Vasarė Liutkevičiūtė 6v kl., Gabrielė Bastytė 8av kl. – 
vyresn. mokytoja Inga Lenktytė;

anglų kalba

konkurso auksinio diplomo laureatai: 
Rokas Vasiliauskas 3a kl. – mokytoja Ernesta Rakauskienė

konkurso sidabrinio diplomo laureatai:
Lukas Šipkauskas 4a kl. – mokytoja Jolanta Kuizinaitė;
Karolis Kulvietis 5a2 kl. – mokytoja Ernesta Rakauskienė;
Agnė Riepšaitė 7a2 kl. – mokytoja Asta Ukrinaitė.


konkurso oranžinio diplomo laureatai:
Gustė Markevičiūtė 8a1 kl. – mokytojas Robertas Leščinskij.

rusų kalba

konkurso auksinio diplomo laureatai:
Karolina Lisica  7m kl., Dominikas Kitkovskis  7m kl., Sabina Pavliukovič  8a2 kl. – vyresn. mokytoja Rita Šeibak.
 
konkurso sidabrinio diplomo laureatai:
Erikas Mackevič 6a2 kl., Edvinas Buinovskis 7a2 kl. – vyresn. mokytoja Rita Šeibak;
Diana Trofimova 8av kl. – vyresn. mokytoja Jolanta Šalkina.
 
konkurso oranžinio diplomo laureatai:
Monika Pangonytė 8m1 kl.,  Karina Ekhardt – vyresn. mokytoja Rita Šeibak.

 
Gamtos „Kengūra – 2012“ 
konkurso auksinio diplomo laureatai:
Austėja Alesiūtė 6m kl., Patricija Pažusytė 6m kl. – vyresn. mokytoja Angelė Pajėdienė;

konkurso sidabrinio diplomo laureatai:
Gintarė Malikėnaitė 6a3 kl. – mokytoja metodininkė Ingrida Čiučkytė;
Ieva Gražytė 6m kl., Rūta Tranaitė 6a2 kl., Saulė Simona Gikaitė – vyresn. mokytoja Angelė Pajėdienė;
Ignas Gelžinis 7av2 kl. – mokytoja Danguolė Binkulienė;

konkurso oranžinio diplomo laureatai:
Nandas Vasilevskis 6a3 kl., Karolina Baniusevič 8m1 kl. – mokytoja metodininkė Ingrida Čiučkytė;
Justina Balčiūtė 6m kl., Laura Baranovskytė 6m kl., Viktorija Roževič 6m kl. – vyresn. mokytoja Angelė Pajėdienė.

Kūno kultūra

„Marsiečių taurės“  turnyro  sidabro medalio laimėtojai:
Kasporas Gečas 5a1 kl., Dalia Donskichytė 5a2 kl., Matas Budėnas 5v kl., Jonas Labutis 5t kl., Šarunas Javniškis 5t kl., Pijus Mačiulskis 5t kl., Tomaš Solovej 5a2 kl., Ignas Ščiukaitis 5m kl., Rapolas Levickas  
 mokytojas Dainius Jurgutis. 


Respublikinio vertimų  ir iliustracijų projekto „Tavo žvilgsnis“ laureatai:

Vokiečių kalba
 Eglė Sviderskytė 6v kl., Gintaras Staučė 6v kl., Rūta Vyšniauskaitė 6v kl. - mokytoja ekspertė Birutė Terminienė
Rusų kalba
Monika Siniauskaitė 7m kl., Domantė Jankauskaitė, Agnė Pakšytė, Monika Palionytė 8m2 kl. – rusų k. vyresn. mokytoja Rita Šeibak;

2010-
2011 m. m.
Informacinių technologijų konkursas „Bebras“. Pateko į „50 geriausių moksleivių Lietuvoje“
Titas Byla 5a1 kl. – mokytoja Dovilė Jakubavičienė;
Emil Starodubov 5a1 kl., Mantas Pimpė 5a3 kl., Diana Grigaravičiūtė 8a4 kl. – mokytoja Toma Statulevičiūtė;
Bartė Šimaitytė 8a1 kl., Matas Daunys 8a4 kl., Robertas Skliaustas 8v1 kl. – mokytoja metodininkė Jolanta Ustinovič; 
Silvija Bružaitė 6av2 kl., 
Evaldas Bražėnas 6av1 kl., Dainora Brukaitė 7m2 kl. – mokytoja Ana Savickaja.

VMA – Varniuko matematikos akademijos 
II vietos nugalėtoja 5v kl. mokinė Julija Gecaitė – vyresn. mokytoja Vida Vilutienė.

Vilniaus miesto 4 klasių pasaulio pažinimo viktorinoje „Keliaukime po Lietuvą kartų...“ vietą laimėjo mokyklos komanda.  

Vilniaus miesto  Pilietinio tautinio ugdymo istorijos projekto, skirto Lietuvos valstybingumui mokinių viktorinos „Istorija – gyvenimo mokytoja“ IIIvietos nugalėtojai  Lukas Mickevičius 5a1 kl., Julija Gecaitė 5v kl., Kristupas Kantaravičius 5v kl., Vasarė Liutkevičiūtė 5v kl., Anelė Paskočimaitė 5v kl.,
Eglė Sviderskytė 5v kl., Monika Šukytė 5v kl., Rūta Vyšniauskaitė 5v kl. – istorijos vyresn. mokytoja Laima Linkuvienė.

Vilniaus miesto 5-8 klasių mokinių matematikos olimpiadoje mokinė Julija Gecaitė 5v kl., pasižymėjo, vyresn.  mokytoja Vida Vilutienė;
Vilniaus miesto 5-8 klasių mokinių matematikos olimpiadoje mokinys Matas Daunys 8a4 kl., pasižymėjo,  mokytoja metodininkė Albina Nedzinskienė.

Tarptautinis matematikos konkursas „Kengūra 2011“. Pateko į „50 geriausių moksleivių Lietuvoje“
5a1 kl mokinys Emil Starodubov (32 vieta) – mokytoja Toma Statulevičiūtė,
5a3 kl mokinė Gintarė Malikėnaitė  (34 vieta) – mokytoja metodininkė Galina Malakauskienė,
6a3 kl. mokinys Džiugas Šimaitis (8 vieta) – mokytoja Ana Savickaja.
Tarptautinis projektas „Kalbų kengūros“:

lietuvių kalba

konkurso auksinio diplomo laureatai: 
Jonas Jacikevičius 3m kl.  
– vyresn. mokytoja Vida Rubinienė
Karolis Šepetys  2a kl. – vyresn. mokytoja Lina Lazauskaitė
Rokas Vasiliauskas 2a kl. –  vyresn. mokytoja Lina Lazauskaitė
Skaistė Arbačiauskaitė 8m kl.- vyresn. mokytoja Jolita Šalomskienėl

konkurso sidabrinio diplomo laureatai:
Agnė Riepšaitė  6a1 kl.– vyresn. mokytoja Rima Taučienė
Emilija Urbonaitė 3m kl. – vyresn. mokytoja Vida Rubinienė
Viltė Pranauskaitė 7m1 kl. – mokytoja Lina Misiuvienė

konkurso 
oranžinio diplomo laureatai:
Akvilė Sabaliauskaitė  6a1 kl. – vyresn. mokytoja Rima Taučienė
Augustas Lebedevas  
2b kl. – mokytoja Diana Barkovska
Severija Bunkutė 8a4 kl. – vyresn. mokytoja Nijolė Stankevičienė

vokiečių kalba

konkurso auksinio diplomo laureatai: 
Vitas Janukonis 8v2 kl., 
Gintaras Staučė 5v kl.  – vokiečių k. mokytoja ekspertė Birutė Terminienė; 
Julija Gecaitė 5v kl. – vyresn. mokytoja Inga Lenktytė 

konkurso oranžinio diplomo laureatai:

Antanas Andriušiūnas 8v2 kl.  mokytoja ekspertė Birutė Terminienė;
Emilė Paskočimaitė 8v1 kl. – vyresn. mokytoja Laima Jasinskienė;
Aleksandras Midttun  4a kl.  pradinių klasių mokytoja Laima Darulienė.  

anglų kalba
 
konkurso auksinio diplomo laureatai: 
Jonas Deksnys 4a kl. 
 mokytoja Ernesta Rakauskienė
Pavel Fiodorov  8v1 kl.  mokytoja Ernesta Rakauskienė
Živinas Jonaitis 6a2 kl. 
 mokytoja Asta Ukrinaitė
 
konkurso sidabrinio diplomo laureatai:

Adomas Palekas 8m kl. 
  mokytoja Ernesta Rakauskienė
Dominykas Zukas 6a2 kl. 
  mokytoja Asta Ukrinaitė
Gabija Dikšaitytė 
 6m kl. – mokytoja Dalia Abromaitė
Gustav Pire Vorge 6m kl. 
  mokytoja Asta Ukrinaitė
Mantas Pimpė 5a3 kl. 
  mokytoja Jolanta Kuizinaitė
Mykolas Petrulis 
5a3 kl.   mokytoja Jolanta Kuizinaitė
Tėja Lagunavičiūtė 7av kl.
  mokytoja Ernesta Rakauskienė
Ugnė Žemaitytė 6m kl. 
 mokytoja Asta Ukrinaitė
Monika Siniauskaitė 6m kl. - 
mokytoja Asta Ukrinaitė
Paulius Petkevičius 8v1 kl. - 
mokytojas Robertas Leščinskij

konkurso 
oranžinio diplomo laureatai:
Adelė Bastytė 7av kl.  mokytoja Ernesta Rakauskinė
Evelina Venckutė 8a1 kl. 
 mokytoja Dalia Abromaitė
Arimantas Vogėla 8v1 kl. 
 mokytojas Robertas Leščinskij
Ema Daukšaitė 6m kl. 
 mokytoja Dalia Abromaitė
Herkus Kaminskas 4b kl. 
 mokytoja Ernesta Rakauskienė
Karolina Piragiūtė 5m kl. 
 mokytoja Laima Šukevičiūtė
Robertas Skliaustas 8v1 kl. 
 mokytojas Robertas Leščinskij

rusų kalba

konkurso auksinio diplomo laureatai:
Sabina Pavliukovič 8a2 kl.  – vyresn. mokytoja Rita Šeibak

Dominikas Kitkovskis 7m kl. – vyresn. mokytoja Rita Šeibak

Miglė Osipovaitė 7a2 kl. – vyresn. mokytoja Rita Šeibak

Diana Piečytė 6a3 kl. – vyresn. mokytoja Jolanta Šalkina

Diana Trofimova 7av kl. – vyresn. mokytoja Jolanta Šalkina

Elvyra Kliukaitė 8a4 kl. – vyresn. mokytoja Jolanta Šalkina

Lolita Ščiglo 8a4 kl. – vyresn. mokytoja Jolanta Šalkina
 
konkurso sidabrinio diplomo laureatai:
Ugnė Žemaitytė 7m kl.– vyresn. mokytoja Rita Šeibak
Rūta Marčiukaitytė 7m kl. – vyresn. mokytoja Rita Šeibak
Monika Siniauskaitė 7m kl. – vyresn. mokytoja Rita Šeibak
Agnesa Tylingo 7av kl. – vyresn. mokytoja Jolanta Šalkina
Evelina Kirpičenko 8a3 kl. – vyresn. mokytoja Jolanta Šalkina
Greta Sekmokaitė 8a3 kl. – vyresn. mokytoja Jolanta Šalkina
Simas Gylys  8a4 kl. – vyresn. mokytoja Jolanta Šalkina

konkurso 
oranžinio diplomo laureatai:
Rimantas Puriuškis 8m kl. – vyresn. mokytoja Rita Šeibak
Karina Ana Ekhart 7av1 kl. – vyresn. mokytoja Rita Šeibak
Greta Giedrytė  8m2 kl. – vyresn. mokytoja Rita Šeibak
Karina Klimaševskaja 8a2 kl. – vyresn. mokytoja Rita Šeibak
Dovydas Lukoševičius 7av1 kl. – vyresn. mokytoja Rita Šeibak
Saulė Rudokaitė 8m2 kl. – vyresn. mokytoja Rita Šeibak
Viktorija Derkintytė 7av1 kl. – vyresn. mokytoja Rita Šeibak

Respublikinio vertimų  ir iliustracijų projekto „Tavo žvilgsnis“ laureatai:

Vokiečių kalba
Eglė Sviderskytė 5v kl., Monika Šukytė 5v kl., Vaiva Gliebutė 8v2 kl., Vitas Janukonis 8v2 kl. – mokytoja ekspertė Birutė Terminienė;
Julija Gecaitė 5v kl. – vyresn. mokytoja Inga Lenktytė.
 
 
anglų kalba
Gabija Račaitė 5a2 kl., Rūta Tranaitė 5a2 kl., Vikenė Vaitkevičiūtė 5a2 kl. – mokytoja Laima Šukevičiūtė,
Laury
nas Kručkas 8a4 kl., Dainora Brukaitė 7m2 kl. – mokytoja Vilma Araminaitė,
Gustė Markevičiūtė 7a1 kl.
 – mokytojas Robertas Leščinskij.

 
rusų kalba

Anarina Putonatė 8m1kl. – vyr. mokytoja Rita Šeibak;
Diana Trofimova 7av kl. – vyr. mokytoja Jolanta Šalkina
Evelina Kirpičenko 8a3 kl. – vyr. mokytoja Rita Šeibak
Konstancija Jasaitytė 8a3 kl. – vyr. mokytoja Jolanta Šalkina
Kotryna Ašoklytė 8a2 kl. – vyr. mokytoja Rita Šeibak
Saulius Bareika 8a2 kl. – vyr. mokytoja Rita Šeibak.

2009-2010 m. m.
Informacinių technologijų konkursas „Bebras“. Pateko į „50 geriausių moksleivių Lietuvoje“
Džiugas Šimaitis 5a3 kl. – mokytojas Mindaugas Macijauskas,
Ignas Gelžinis 5av2 kl., Matas Daunys 7a4 kl. – mokytoja Ana Savickaja,
Milda Valiulytė 5av2 kl., Bartė Šimaitytė 7a1 kl. – mokytoja Jolanta Ustinovič;
Viltė Pranauskaitė 6m1 kl. – mokytoja Jurgita Šerėnaitė-Kaukėnienė. 

Vilniaus miesto 5-8 klasių mokinių matematikos olimpiados II vietos nugalėtojas 5a3 kl. mokinys Džiugas Šimaitis, mokytoja Ana Savickaja.
Vilniaus miesto 5-8 klasių mokinių matematikos olimpiadoje mokinė Viltė Pranauskaitė 6m1 kl., pasižymėjo, mokytoja metodininkė Galina Malakauskienė.

XII ketvirtų – penktų klasių Lietuvos moksleivių matematikos olimpiados III vietos nugalėtojas 5a3 kl. mokinys Džiugas Šimaitis mokytoja Ana Savickaja.

Vilniaus miesto 5-6 klasių mokinių biologijos olimpiados III vietos nugalėtoja 5av2 kl. mokinė Milda Valiulytė – mokytoja Danguolė Binkulienė. 

Tarptautiniai  internetiniai konkursai moksleiviams:

matematikos projektas „Eruditus“ 
konkurso 5-6 klasių mokinių III vietos nugalėtojas Džiugas Šimaitis 5a3 kl. – mokytoja Ana Savickaja,
Viltė Pranauskaitė 6m1 kl. (8 vieta) – mokytoja metodininkė Galina Malakauskienė. 

informacinių technologijų projektas „Conexum“
Pateko į „50 geriausių moksleivių Lietuvoje“:
Vincas Stonis 8d kl. (21 vieta) – mokytoja Jolanta Ustinovič,
Augustas Midttun 8d kl. (30 vieta) – mokytoja Ana Savickaja.

fizikos projektas „Etalon“
Pateko į „50 geriausių moksleivių Lietuvoje“:
Dominykas Zenkevičius 7a3 kl. (16 vieta),
 Noruševičius Tomas 7v2 kl. (20 vieta), Jereminaitė Laura 7m kl. (26 vieta), Ašoklytė Kotryna 7a2 kl. (39 vieta), Rubavičius Patrikas 7a2 kl. (48 vieta) – mokytojas Mindaugas Macijauskas.

Tarptautinis matematikos konkursas „Kengūra 2010“. Pateko į „50 geriausių moksleivių Lietuvoje“
5a3 kl. mokinys Džiugas Šimaitis (4 vieta) –
 mokytoja Ana Savickaja,
7a1 kl mokinė Evelina Simonavičiūtė (40 vieta) – mokytoja metodininkė Elena Patapovienė.


Europos Parlamento Informacijos biuras organizuoja „Euroscola“ konkursą. Mūsų mokyklos 7m klasės mokiniai (Paulius Stonys, Povilas Vaičiulis, Rimantas Puriuškis, Juozas Lekarevičius, Adomas Palekas, Julius Ilčiukas, Simona Šerpytytė, Indrė Paužaitė, Emilija Simonaitytė, Martynas Radis), 8a klasės mokiniai (Karina Šekstelytė,Austė Marija Lagunavičiūtė, Auksė Naruševičiūtė, Brigita Matulytė), 8b kl. mokiniai (Inga Makselytė, Agnė Balukonytė, Julija Cibulskytė, Danielius Striukas), 8c kl. mokiniai (Elena Gorodeckytė, Kasporas Mikalauskas), 8d kl. mokiniai (Ieva Kucinaitė, Ieva Žukaitė, Arnoldas Kudrevičius), 8e kl. mokinės  (Jomilė Baranauskaitė, Aistė Kleizaitė)  laimėjo I-ąją vietąkuri suteikia galimybę aplankyti EP būstinę Strasbūre ir dalyvauti jaunimo debatuose ir balsavime ES klausimais, modeliuojant realaus EP darbą.  Grupę ruošė istorijos vyresn. mokytoja Laima Linkuvienė, informacinių technologijų mokytoja Jolanta Ustinovič, biologijos mokytoja Danguolė Binkulienė, anglų kalbos mokytojai: Dalia Abromaitė, Robertas Leščinskij, Vilma Araminaitė, Tatjana Ignatovič, Laima Šukevičiūtė, Jolanta Kuizinaitė, Asta Ukrinaitė, Jurgita Beniušytė.  

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato VPK 3 -ojo poskyrio organizuotam konkurse „Mes policijos bičiuliai“ I-ąją vietą laimėjo mokyklos komanda: 
Ugnė Pievaitytė 3a kl., Elzė Mazgelytė 3a kl., Artūras Švedas 3a kl. – mokytoja Laima Darulienė, 
Jonas Labutis 3b kl., Ignas Brazys 3b kl., Karolis Kulvietis 3b kl. – vyresn. pradinių klasių mokytojas Žydrūnas Meidus.


 
Už darbų meniškumą ir aktyvų dalyvavimą Tarptautiniame vaikų ir jaunimo plakatų konkurse „Mes esame atsakingi už tuos, kuriuos 
prisijaukinome” (Antoine de Saint- Exupery) bei  „Penkios laisvės“, skirtame Pasaulinei gyvūnų dienai 2010, Lietuvos Respublikos švietimo
ir mokslo ministerijos pagyrimo raštais, Konkurso rėmėjų dovanomis apdovanota Vilniaus Petro Vileišio pagrindinė mokykla.


Už darbų savitumą ir meniškumą Lietuvos jaunųjų gamtininkų centro ir Konkurso partnerio Lietuvos Respublikos užsienio rekalų ministerijos
Užsienio lietuvių departameno Pagyrimo raštas ir konkurso rėmėjų dovanomis, apdovanoti:

13-15 metų grupėje
7v2 kl. mokiniai (Vaiva Gliebutė, Martyna Striukaiyė), 7a4 kl. mokiniai ( Greta Chanukavičiūtė, Matiejus Vyšniauskas)
7a1 kl. Bartė Šimaitytė – biologijos vyesn. mokytoja Angėlė Pajėdienė.

Vilniaus miesto 61 -ųjų mokinių sporto žaidynių lengvosios atletikos keturkovės varžybose III vietos nugalėtojai:
Matiejus Vyšniauskas 7a4 kl., Tomas Naruševičius 7v2 kl., Jokūbas Ročkus 7v2 kl., Matas Simaitis 6a1 kl. – kūno kultūros vyresn. mokytojas Karolis Levickis.
        
Respublikinio vertimų  ir iliustracijų projekto „Tavo žvilgsnis“ laureatai:
Dovilė Petkevičiūtė 8b kl. – vokiečių k. vyresn. mokytoja Laima Jasinskienė;
Karolina Šekštelytė 8a kl., Gabija Sevastijanovaitė 8a kl., Dominykas Goda 7v2 kl., Matas Kairaitis 7v2 kl., Gabija Augustinaitė 7v1 kl., Edgaras Komaras 7v1 kl.,  – vokiečių k. mokytoja ekspertė Birutė Terminienė;
Austė Marija Lagunavičiūtė 8a kl., Auksė Naruševičiūtė 8a kl. – vokiečių k. vyresn. mokytoja Inga Lenktytė;    
Milda Kukytė 5av2 kl. – anglų k. mokytoja Vilma Araminaitė; 
Agnė Januolytė 7av kl. – anglų k.mokytoja Jurgita Beniušytė;
Evelina Kirpičenko 7a3 kl., Sandra Kravec 7a2 kl. – rusų k. vyresn. mokytoja Rita Šeibak;
Ingrida Daševskaja 7a4 kl., Dalia Juškaitė 7a4 kl., Elvyra Kliukaitė 7a4 kl., Karina Klimaševskaja 7a2 kl., Sabina Pavliukovič 7a2 kl. – rusų k. vyresn. mokytoja Jolanta Šalkina.


Tarptautinis projektas „Kalbų kengūros“:

vokiečių kalba

konkurso auksinio diplomo laureatai: 
Vitas Janukonis 7av2 kl., Matas Kairaitis 7v2 kl., Karolina Šekštelytė 8a kl., Danil Ščepanov 8a kl.  – vokiečių k. mokytoja 
ekspertė Birutė Terminienė; 

konkurso sidabrinio diplomo laureatai:
Dominykas Goda 7v2 kl., – vokiečių k. mokytoja ekspertė Birutė Terminienė;
Danielius Striukas 8b kl., Inga Makselytė 8b kl. – vokiečių k. vyresn. mokytoja Laima Jasinskienė;

konkurso oranžinio diplomo laureatai:

Antanas Andriušiūnas 7v2 kl. – vokiečių k. mokytoja ekspertė Birutė Terminienė;
Agnė Miklušytė 7v1 kl. – 
vyresn. vokiečių k.  mokytoja Inga Lenktytė

anglų kalba

konkurso oranžinio diplomo laureatai:
Augustas Magnus Midttunas 8d kl., – mokytoja Vilma Araminaitė;


 
 
lietuvių kalba

konkurso oranžinio diplomo laureatai:
Skaistė Arbačiauskaitė 7m kl. – vyresn. lietuvių k. mokytoja Jolita Šalomskienė;
Tomas Noruševičiius 7v2 kl. – 
vyresn. lietuvių k. mokytoja Rasa Kairienė;
 

rusų kalba

konkurso auksinio diplomo laureatai: 
Agnesa Tylingo 6av kl., Sabina Pavliukovič 7a2 kl., Urtė Kastanauskaitė 8e kl., Viltė Maldžiūtė 8e kl.Kristijonas Burda 7a3 kl., Lolita Ščiglo 7a4 kl., Karina Klimaševskaja 7a2 kl., Dalia Juškaitė 7a4 kl., Diana Trofimova 6av kl., Egidijus Lileika 8e kl. – vyresn. rusų k. mokytoja Jolanta Šalkina;  

Anarina Putonaitė 6m1 kl., Sandra Kravec 7a2 kl., Skaistė Skinderytė 8c kl., Tomas Nedzveckas 7a1 kl., Paula Vaicekauskaitė 7a2 kl., Karolina Curukova 7a2 kl., Konstancija Gasaitytė 7a3 kl., Kotryna Švaikovskaja 7a2 kl., Evelina Kirpičenko 7a3 kl. – vyresn. rusų kl. mokytoja Rita Šeibak;

konkurso oranžinio diplomo laureatai:
 
Aistė Kazillionytė 6m kl. – vyresn. rusų k. mokytoja Jolanta Šalkina;
Nojus Kasperavičius 6m1 kl., Karina Sluskaitė 8c kl. – vyresn. rusų kl. mokytoja Rita Šeibak.

2008-2009 m. m.
Vilniaus miesto 5-8 klasių mokinių matematikos olimpiados I vietos nugalėtoja 5m2 kl. mokinė Dainora Brukaitė – mokytoja metodininkė Galina Malakauskienė.

Vilniaus miesto meninio skaitymo konkurso I vietos nugalėtojas 5m1 kl. mokinys Gediminas Glemža – mokytoja Lina Misiuvienė.

Lietuvos mokinių meninio skaitymo konkurso respublikiniame etape 5m1 kl. mokinys Gediminas Glemža apdovanotas pagyrimo raštu – mokytoja Lina Misiuvienė.  

Ekologiško ugdymo akcijose „Eko – mokykla“ 8b kl. mokiniai (kl. vad. Saulius Grigelis) laimėjo I vietą Vilniaus m. 

Vilniaus miesto 60 -ųjų mokinių sporto žaidynių lengvosios atletikos keturkovės varžybose I vietos nugalėtojai: Mikas Gedminas 7e kl., Valdas Kačinskas 7a kl., Rolandas Jundo 7c kl.,  Augustas Šimonis 7c kl., Gaudrimas Tunkevičius 7c kl., Evaldas Kondratavičius 7d kl. – vyresn. mokytojas Karolis Levickis. 

Tarptautinis matematikos konkursas „Kengūra 2009“. 7d kl. mokinys Augustas Magnusas Midttun pateko į „50 geriausių moksleivių Lietuvoje“– vyresn. mokytoja Vida Vilutienė.  

Informacinių technologijų konkursas „Bebras“. Pateko į „50 geriausių moksleivių Lietuvoje“
Brigita Matulytė 7a kl., Žilvinas Vaščiunas 8d kl. – mokytoja Jolanta Ustinovič;
Elena Kalesnykaitė 7e kl., Elena Gorodeckytė 7c kl. – mokytoja Jurgita Šerėnaitė-Kaukėnienė. 


Tarptautinis projektas „Kalbų kengūros“:

lietuvių kalba

konkurso auksinio diplomo laureatė Beatričė Zaveckaitė 4b kl. – vyresn. mokytoja Edita Rukšėnaitė-Narūnienė; 

konkurso sidabrinio diplomo laureatai: Bartė Šimaitytė 6a1 kl., Mikalojus Čiapas 8e kl. – mokytoja Agnė Bolytė;

konkurso oranžinio diplomo laureatai: Matas Daunys 6a4 kl. – vyres. mokytoja Nijolė Stankevičienė; Dominykas Skvarčius 8e kl., Austėja Urbonaitė 8e kl., Evelina Venckutė 6a1 kl. – mokytoja Agnė Bolytė; Agnė Miklušytė 6v1 kl., Simona Berasnevičiūtė – vyresn. mokytoja Jolita Šalomskienė; 

anglų kalba

konkurso auksinio diplomo laureatai: Aurimas Dainius 8c kl. – mokytoja Tatjana Ignatovič; Beatričė Zaveckaitė 4b kl., Akvilė Sabaliauskaitė 4b kl. – mokytoja Juliana Gromova;

konkurso oranžinio diplomo laureatai: Rėjus Paukštė 6a4 kl. – mokytoja Vilma Araminaitė; Evelina Venckutė 6a1 kl. – mokytoja Juliana Gromova; Vincas Stonys 7d kl. – mokytoja Dalia Abromaitė;

vokiečių kalba

konkurso auksinio diplomo laureatai: Simonas Norkūnas 4a kl., Juras Klemensas 4a kl. – mokytoja Odeta Žakienė.

rusų kalba

konkurso auksinio diplomo laureatai: Arleta Gotovko 8c kl., Vitalija Tatur 8c kl., Violeta Sulženko 8c kl., Kristijonas Burda 6a3 kl., Andžejus Blaževičius 6a4 kl. – vyresn. mokytoja Jolanta Šalkina;  Greta Sekmokaitė 6a3 kl., Ruginė Vailionytė 6m kl., Evelina Simonaitytė 6m kl. – vyresn. mokytoja Rita Šeibak;

konkurso sidabrinio diplomo laureatai: Lolita Ščiglo 6a4 kl., Ivona Kočan 8c kl. – vyresn. mokytoja Jolanta Šalkina;

konkurso oranžinio diplomo laureatai: Ingrida Daševskaja 6a4 kl., Maksim Bykovas 6a1 kl. – vyresn. mokytoja Jolanta Šalkina.


Respublikinio vertimų  ir iliustracijų projekto „Tavo žvilgsnis“ nugalėtojai:

anglų kalba

Agnė Januolytė 5av kl., Aistė Juodpusytė 5a1 kl., Viltė Praniauskaitė 6m1 kl., Gustė Makevičiūtė 5a1 kl., Saulė Rudokaitė 5m2 kl., Monika Palionytė 5m2 kl. – mokytoja Jurgita Beniušytė;
Dainora Brukaitė 5m2 kl. – mokytojas metodininkas Povilas Villuveit; 
Ieva Klimaitė 8e kl., Jonas Sidaravičius 8d kl., Miglė Lukoševičiūtė 8e kl., Rytis Tekorius 8e kl. – mokytoja Dalia Abromaitė.


vokiečių kalba 

Vitas Janukonis 6v2 kl., Vita Kazlauskaitė 8b kl., Sofia Samusionokaitė 7akl., Dovilė Jakutavičiūtė 8b kl. – mokytoja ekspertė Birutė Terminienė; 
Simonas Norkūnas 4a kl., Vaida Stankevičiūtė 4a kl., Brigita Matulytė 7a kl., Austė Marija Lagunavičiūtė 7a kl., Julija Šturo 8a kl., milda Jakutytė 8a kl., Monika Milda Barta 7b kl. – mokytoja metodininkė Odeta Žakienė; 
Toma Naruševičius 7v2 kl., Laura Almanaitė 8b kl., vyresn. mokytoja Laima Jasinskienė; Agnė Miklušytė 7v1 kl. – mokytojas metodininkas Povilas Villuveit.


Anglų kalbos vertimo konkurso laureatai: 
Saulė Rudokaitė 5m2 kl., Monika Palionytė 5m2 kl., Viltė Praniauskaitė 5m1 kl., Gustė Markevičiūtė 5a1 kl., Aistė Juodpusytė 5a1 kl., Agnė Januolytė 5av kl. – mokytoja Jurgita Beniušytė;
Dainora Brukaitė 5m2 kl. – mokytojas metodininkas Povilas Villuveit;
Agnius Rėjus Paukštė 6a4 kl. – mokytoja Vilma Araminaitė;
Vincas Stonys 7d kl. – mokytoja Dalia Abroma
itė.


Mokiniai dalyvavo Lietuvos Respublikos mokyklų internetiniuose (online)  konkursuose: matematikos „Eruditus“, lietuvių kalbos „Gintaro kelias“, rusų kalbos „Azbukovnik“.

2006-2007 m.m.
Vilniaus miesto 5-8 klasių mokinių matematikos olimpiadoje mokinys Vykintas Baltrušaitis pasižymėjo. Matematikos mokytoja metodininkė Galina Malakauskienė.

Tarptautinis matematikos konkursas „Kengūra 2007“. 7e kl. mokinys Naglis Kurakas pateko į „50 geriausių moksleivių Lietuvoje“.Matematikos mokytoja metodininkė G. Malakauskienė.

Vokiškos dainos konkursas
8 c kl. vokaliniam ansambliui, padėkos raštas – mokytoja metodininkė Odeta Žakienė.
Vilniaus miesto mokinių fizikos olimpiadoje apdovanotas pagyrimo raštu  Mantvydas Kalambija  , mokytoja Jurgita Šerėnaitė-Kaukenienė.

2007-2008 m. m.

Respublikinio vertimų  ir iliustracijų projekto „Tavo žvilgsnis“ nugalėtojai:
Vykintas Baltrušaitis 8b kl., Vitas Janukonis 5v2 kl., Dominykas Norkus 8b kl., Karolina Šekštelytė 6a kl. – 
mokytoja ekspertė Birutė Terminienė;
Paulius Urbonas 7b kl. – vyresn. mokytoja Laima Jasinskienė.
  
 
Vilniaus miesto 5-8 klasių mokinių matematikos olimpiadoje mokinė Milda Jasutytė, pasižymėjo – mokytoja metodininkė Elena Patapovienė.

Vilniaus miesto mokinių fizikos olimpiadoje apdovanoti pagyrimo raštais Vykintas Baltrušaitis, Gabija Goredeckytė – mokytoja Jurgita Šerėnaitė-Kaukenienė.

Vilniaus miesto  mokinių informatikos olimpiados I vietos nugalėtojas 8b kl. mokinys Vykintas Baltrušaitis – mokytoja Jurgita Šerėnaitė-Kaukenienė.

XIX mokinių informatikos olimpiados  Lietuvoje  III vietos nugalėtojas 8b kl. mokinys Vykintas Baltrušaitis – mokytoja Jurgita Šerėnaitė-Kaukenienė.
Tarptautinis matematikos konkursas „Kengūra 2008“. 6c kl. mokinė Elena Gorodeckytė pateko į „50 geriausių moksleivių Lietuvoje“ –mokytoja metodininkė Galina Malakauskienė.

Vokiškos dainos konkursas 
 Gediminas Glemža  4a kl.padėkos raštas – mokytoja metodininkė Odeta Žakienė.

2005-2006 m. m.
Respublikinio vertimų  ir iliustracijų projekto „Tavo žvilgsnis“ nugalėtojai:
Daumantas Baltrušaitis 8d kl. – 
mokytoja ekspertė Birutė Terminienė;
Dominyka Dapkutė 8a kl. – mokytoja metodininkė Odeta Žakienė.

Vokiškos dainos konkursas

7 kl. vokaliniams ansambliui (Ieva Zaikauskaitė, Giedrė Svirbutaitė, Neringa Trakelytė, Kristina Danieliūtė, Karolina Martinkaitė, Agnė Dailidaitė, Grėtė Labutytė, Elena Šešelgytė), padėkos raštas – mokytoja metodininkė Odeta Žakienė.
 
Vilniaus miesto 5-8 klasių mokinių matematikos olimpiados II vietos nugalėtojas  mokinys Jurgis Vasiliauskas – mokytoja metodininkė Elena Patapovienė. 
Vilniaus miesto 5-8 klasių mokinių matematikos olimpiados III vietos nugalėtojas  mokinys Matas Abazorius – mokytoja metodininkė Albina Nedzinskienė.

Tarptautinis matematikos konkursas „Kengūra 2006“. 6b kl. mokinys Vykintas Baltrušaitis pateko į „50 geriausių moksleivių Lietuvoje“.Matematikos mokytoja metodininkė Galina Malakauskienė. 
2005 m. gruodžio mėn. 27 d. 6 klasių mokiniai: Tomas Skeirys, Mantas Kondratavičius, Dovydas Daugiavičius, Paulius Šriubėnas, Eimantas Mieželis, Sandra Lapinskaitė, Laura Bartusevičiūtė, Dovilė Blaškevičiūtė, Ugnė Endiukaitytė laimėjo trečią vietą Pirmosios pagalbos varžybose, kurias organizavo Lietuvos Raudonojo kryžiaus draugija. Biologijos mokytoja metodininkė Ingrida Čiučkytė.

Vilniaus miesto meninio skaitymo konkurso III vietos, meninė kompozicija, nugalėtojai:
Pranas Jansas, Danguolė Petrikytė, Gelminė Glemžaitė, Rūta Petronytė, Gabrielius Glemža, Austėja Aukštikalnytė, Moika Matuzaitė, Rūta Varneckaitė.

2004-2005 m. m.
Vilniaus miesto 5-8 klasių mokinių matematikos olimpiadoje mokinys Gabrielius Glemža, pasižymėjo – mokytoja metodininkė Elena Patapovienė. 
Tarptautinis matematikos konkursas „Kengūra 2005“. 5e kl. mokinė Austėja Benedikta Mažeikaitė pateko į „50 geriausių moksleivių Lietuvoje“. Matematikos vyr. mokytoja Galina Makauskienė.

2003-2004 m. m.
Vilniaus miesto 5-8 klasių mokinių matematikos olimpiados III vietos nugalėtojas  mokinys Domas Markevičius – mokytoja metodininkė Elena Patapovienė.

Vilniaus miesto 5-8 klasių mokinių matematikos olimpiadoje mokinys Algirdas Neniškis, pasižymėjo – mokytoja metodininkė Elena Patapovienė.

2002-2003 m. m.
Vilniaus miesto 5-8 klasių mokinių matematikos olimpiados III vietos nugalėtojas  mokinys Domas Markevičius – mokytoja metodininkė Elena Patapovienė.
 
2002 m. kovo mėn. 22 d. 6 klasių mokiniai: Konsuela Komolibija, Justė Jundaitė, Rūta Petronytė, Danguolė Petrikaitė, Gabrielius Glemža, Gelminė Glemžaitė, Jolita Matonytė, Sandra Lapinskaitė, Ugnė Endiukaitytė, Mantas Kondratavičius laimėjo trečią vietą Lietuvos ornitologų draugijos organizuotame renginyje Paukščio diena. Biologijos mokytoja metodininkė Ingrida Čiučkytė.

2001-2002 m. m.
Vilniaus miesto 5-8 klasių mokinių matematikos olimpiados I vietos nugalėtojas  mokinys Domas Markevičius – mokytoja metodininkė Elena Patapovienė.

Vilniaus miesto 5-8 klasių mokinių matematikos olimpiados II vietos nugalėtojas  mokinys Algirdas Neniškis – mokytoja metodininkė Elena Patapovienė.

Vilniaus miesto meninio skaitymo konkurso II vietos nugalėtojas mokinys Justas Budreika – vyresn. mokytoja Rasa Kairienė.

 
                         

 

 


Mokykla
Bendruomenė
Ugdymo procesas
Mokomieji dalykai
Veikla
Informacija apie uniformas
Projektai
Pasiekimai
Priėmimas į mokyklą
Maitinimas
Labdaros ir paramos fondas
Biblioteka
Galerija
Archyvas
Kontaktai